Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményem szerint az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményem szerint az emberek döntő többségének a barna hajú és szemű nők tetszenek, ez miért van így?

Figyelt kérdés

Nekem is a mélybarna, sötét szemű és barnás hajú nők jönnek inkább be, nem mint pl. a régebbi korok nagy ideálja, a szőke haj kék szem...


Példának Emma Watson-t tudnám hozni, ezen a képen nagyon látni, mi az ideám, még a kicsit szeplős arc is (különösen) bejön, bár ez szerintem sokaknak nem.


[link]


Van valami "tudományos" alapja? Valami belső késztetés, hogy az az ideális? Evolúciós magyarázata lenne?


Valódi okai érdekelnének, nem az hogy "csak, mert".


2022. ápr. 25. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg igazából kevés embert érdekel a haj- és szemszín, inkább az összkép számít.
2022. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nincs tudományos alapja, mert nem igaz.

Az, hogy neked ez tetszik, egyéni ízlés dolga. Sokaknak meg a sötét hajú kék szemű, vagy épp szőke kék szemű, vagy fekete zöld szemű, vagy szőke barna szemű, stb.

Ráadásul kb országonként más a szépség "ideál", azon belül meg egyénileg jelenetős a szórás.

2022. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért van ez, mert te a szubjektív véleményedet akarod általános igazsággá felfújni. Tévedsz, sokan teljesen másképp látják.
2022. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szőke haj,világos szem. Ez dönt 25F
2022. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Amellett, hogy mindenkinek más tetszik, szerintem nagy átlagban van valamennyi alapja. Mégpedig az, hogy sötétebb haj és szemszín esetén jobban kijönnek az arcvonások, jobban kifejeződnek az érzelmek. Szóval akinek alapból is szép arca van, annak optikailag kiemeli a vonásait a sötét haj, szemöldök, szempilla. Kicsit hasonlóan, mint a szemfestés.
2022. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sötét szemre azért szokták azt mondani, hogy tetszetős, mert szinte egybeolvad a pupilla az írisszel. A pupilla kitágul, ha olyan dologra nézünk amit szeretünk vagy tetszik, sötét szemnél tehát eleve nagyobbnak látszik.
2022. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább férfiak..
2022. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért kell lepontozni azt, aki merészel kicsit is érvelni mellettem? Itt mindenki a kérdező ellensége? Lehet tévedtem, de szerintem nagyobb azok aránya akik az említett kinézetet kedvelik. Nem magamból indulok ki, olvastam is róla, meg azért ha a párokat is megnézitek.


Bár olvastam itt a gyk-n is, hogy európában eleve dominál ez a haj- és szemszín.

2022. ápr. 26. 07:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!