Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, boldogok vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, boldogok vagytok a házasságotokban, vagy megbántátok, hogy házasodtatok? Mennyi idővel az esküvő után érezted, hogy lehet hiba volt?

Figyelt kérdés
Ai házas, érdekel, boldog vagy vagy sem, miért nem?
2022. ápr. 26. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem mindenkinek valo a hazassag. Valaki csak egyedul tud boldog lenni igazan

Szerintem ha szar egy kapcsolat az latszik, kar eroltetni

2022. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok házas, de egyszer szeretnék, érdekel ki mit gondol erről.
2022. ápr. 26. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Férfiként a legnagyobb ballépés amit tehetsz, az hogy beugrasz a szerelemnek.

Ha az ujja köré tud csavar ilyenekkel hogy.

Mi egy pár vagyunk, minden közös.

Meg bízzál bennem nem kell, házassági szerződés.

Aki közös kasszába, házasságba belemegy, az a saját halálos ítéletet írja alá!

2022. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
8 éve vagyunk házasok. Még mindig azt gondolom, hogy életem legjobb döntése volt. Együtt rengeteg dolgot elértünk, amit egyedül nem sikerült volna. Van egy gyönyörű kisfiunk, akit imádok. Mai napig alig várom, hogy hazaérjek.
2022. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 de jó ezt olvasni. Ritka
2022. ápr. 27. 08:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam házasságpárti, de valahogy éreztem a páromnál, amikor összejöttünk, hogy na igen, őt még feleségül is venném. Így is történt, 9 éve már, mindenben passzolunk, közösek a tervek, a célok, az értékrend, mai napig imádjuk egymást, és minden nap teszünk azért, hogy ez így is maradjon. Szóval én nem bántam meg, sőt, legjobb döntés volt.
2022. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi hatos!
2022. ápr. 27. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd elmúlik gyermekeim
2022. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi 26 éve élünk együtt házasság nélkül, és kiválóan működik... (ettől még közös számla, közös ingatlan, akármi...) Egyszerűen nem hiányzik a boldogságunkhoz a házasság nevű intézmény...
2023. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!