Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az egyértelmű jelzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az egyértelmű jelzés a nőnek kettesben hogy többet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés
Szülinapra vagyunk meghívva, korábban már találkoztunk, beszélgettünk. Szerintem én is szimpi vagyok neki de randival nem akarom letámadni, inkább csak utalnék rá valahogyan.
2022. ápr. 28. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

"Lenne kedved valamikor meginni velem egy kávét?"


Ez nem tolakodó :)

2022. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel egyetértek, én is ezt akartam javasolni.
2022. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem szeretném még elhívni. Közelednék inkább.
2022. ápr. 28. 12:53
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
ha be rakod neki abból levágják mit akarsz
2022. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten, amikor megvan a kolcsonos szimpatia, akkor neked mi a fene kell meg ahhoz, hogy a tettek mezejere lepj, ahelyett, hogy seggel elore probalsz odatolatni a no melle? Konkretan most van egy nem tul tag idoablakod, amikor arra var, hogy cselekedj. Ha nem teszed, akkor tudja, hogy valami gaz van, es elkezd spekulalni rajta, hogy nem is tetszik neked, vagy baratnod van, esetleg homar vagy stb. Amint eljutott idaig maris nyitni fog masok fele, te pedig lecsusztal a dologrol. Ezzel a vegtelen tokolessel, meg farasztassal csak a horgaszatban lesz sikered, csajozas teren nem. Ha szeretnel ferfi lenni es parkapcsolatban elni, akkor viselkedj ferfikent, ne pedig egy dorgolozo kisgyerekkent.
2022. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vess fel valami témát, ami érdekli, és a szülinap után keresd meg ezzel kapcsolatban, folytasd az elkezdett beszélgetést.
2022. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondja szavakkal. Emberek vagyunk elvileg. Ilyen kis táncokat járjanak a méhek.
2022. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért nem akarod egy szerencsétlen kávéra elhívni.
2022. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem biztos, hogy én is bejövök neki. Még csak egyszer beszélgettünk. Lehet csak kedves volt. Másrészt meg elvész az izgalom, ha rögtön feltárom a lapjaim.
2022. ápr. 28. 13:30
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Izgalom... ki szeret izgulni.


Annyira kész, hogy egy részről ott van a "miért várják el a nők a gondolatolvasást" kórus, a másik oldalon meg akik jelekkel akarnak kommunikálni.

2022. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!