Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg vannak közötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg vannak közöttetek ilyenek?

Figyelt kérdés

Komolyan vannak köztetek olyanok, akik kifejezetten szeretitek a kisebb péniszméretet, és ha megválaszthatnátok a partneretek szerszámának nagyságát, akkor egy kis méretet választanátok? Itt kb. 10-14 cm közötti hosszúságra gondolok átlagos vastagsággal, tehát nem mikropéniszre.

Ha igen, akkor elmondanátok, hogy miért?

Ja, és tudom, hogy a szexualitás kategória megfelelőbb lenne ennek a kérdésnek, de szerintem ezt a kategóriát több nő olvassa és én az ő válaszaikra vagyok kíváncsi, nem a férfiak véleményére.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 28. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10 azért már elég kicsi, de 12-15cm a tökéletes méret. A nagy méret fájdalmas, kellemetlen
2022. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem írtál valami női magazin szerkesztőségébe? (nők lapja,kiskegyed)

Azt tuti nem olvassa hetero férfi!

2022. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi farokkal nincs baj, inkább azzal van baj, hogy a tulajdonosa letudja azzal az egészet, hogy neki volt orgazmusa, neked nem, ja hát az szar ügy.
2022. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #1-el.
2022. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a jó szexet szeretem. Más kérdés, hogy történetesen a valaha látott legkisebb méretűvel volt messze a legtökéletesebb. Soha nem volt olyan jó senkivel, és szerintem nem is lesz. Előtte pedig volt extrém nagy is. De el kell, hogy keserítselek, attól, hogy kicsi, még nem fognak rád tapadni a nők. Használni kell tudni. Én pedig továbbra is azzal fogok szexelni, akibe szerelmes vagyok, bármekkora is a farka.
2022. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó szexet szeretjük, az meg nem azon múlik, hogy mekkora a faszod
2022. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jó szerető és vannak rövidebb hüvelyű nők is!
2022. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Az én hüvelyem 5cm. Nagyon rövid. Rengeteg kapcsolatom tartott az első szexig. Már úgy keresek interneten, hogy max 10cm-es farkú pasik írjanak.
2022. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!