Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, ha szégyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, ha szégyellem magam, mert elutasított többször is, de...?

Figyelt kérdés

De akkor minek jelzett annyiszor? Unalomból?

A konkrét sztorit nem írnám le, szokásos közhely, kihasználta, hogy gyenge vagyok, "dobta a csontot", csak azért is. Szánalmas vagyok. Kérdésem lényege, hogy hogyan viselkedjek a közelében? Nagyon szégyellem magam, a szeme elé sem merek kerülni. Heti többször találkozunk, munkakapcsolat. A munkám viszont imádom, ezt akartam mindig is csinálni, és a kollégáim is szinte az életeim .

Közömbös legyek, kerüljem? Sajnos én szenvedős típus vagyok, azt hiszem ezt használják ki.



2022. ápr. 29. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyből máshogy fogod látni, ha másnál meg sikered lesz. Nincs miért szégyelned magad. Sőt az egy becsülendő, hogy megpróbáltad. Emelt fejjel közlekednék a helyedben, és a hölgyel meg megpróbálnám ugyanugy folytatni a normális emberi viszony
2022. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
* viszonyt
2022. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. 😕
2022. ápr. 29. 07:09
 4/8 A kérdező kommentje:
De persze, igazából ugyanez vonatkozik nőre, pasira, ilyen témánál lényegtelen a nem.
2022. ápr. 29. 07:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, nincs miért szégyellned magad. Ha olyan szuper a munkád, akkor fókuszálj arra, a csávót meg tojd le.
2022. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szégyene, nem a tiéd.
2022. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért szégyenkezned, mindig annak van rá oka, aki szórakozik. Azzal egyetértek, hogy ha meglátná, hogy mással jól elvagy, biztos beindulna nála a kanösztön és újra megtalálna, de a kérdés: akarsz trófea, játékszer lenni?
2022. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se szégyelld magad, miért is kellene? Volt benned annyi bátorság, hogy lépj, nem jött össze, benne volt a pakliban. Mindent csinálj úgy, ahogy eddig, a sráccal pedig be flörtölj, ne jelezz, csak légy udvarias.
2022. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!