Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom széppé tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom széppé tenni a lábamat Neki?

Figyelt kérdés
Páromnak lábfétise van. Múltkor megnyitva hagyott pár képet, és megnéztem őket (kíváncsiság ^^), és csupa-csupa nő volt rajta, akik nem voltak meztelenek, viszont olyan helyről volt fotózva a lábuk, amin tisztán látszott a lábfej. Mikor rákérdeztem, hogy ez most tetszik neki, azt mondta, igen. Na szóval... a kérdésem az lenne, mit csináljak a lábammal, hogy jobban tetsszen neki? Egy lábfétisesnek mi tetszik? Most kifestettem a körmöm és természetesen gyantáztam... még valami tipp?
2010. szept. 16. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kendd be gyakran a lábad, zsírosabb krémmel, hogy finom puha legyen! Próbáld meg egyszer a lábaddal kielégíteni,szerintem megvadulna tőle! A neten találsz "oktató videókat" Sok sikert!
2010. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerezz be egy bőrkeményedés eltávolító izét (van ilyen sarokcsiszoló is, de sztem az nem olyan jó, ennek meg nem tudom a pontos nevét:D), mert hát csak van olyan, hogy az ember lányának is töri a cipő a lábát:D szóval ilyen esetekre praktikus:) amúgy szexi pedikűr, meg puha krémek tényleg jók. ha szereti, akkor vmi kacérabb harisnya/combfix. sok sikert:)

19L

2010. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet kapni olyan halacskákat is, amelyek lecsipegetik az elhalt hámsejteket. Állítólag csodákra képes.
2010. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A lábfetsiszták a szőrös lábat szeretik!

Ha neked szőrös, nyert ügyed van!

:O)

2010. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
vegyél fel valami régi zoknit lehetőleg beleszáratt sár legyen és akkor biztos tetszeni fog neki ha nem teljes a hatás akkor egy kis pirosaranyat is kenhetsz rá hajrá!
2010. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tévedés. Én imádom a női lábfejet, egyszerűen totál felizgat, ha szép. Ha viszont nem zsép, akkor hiána csinos a lány, meg öltözködhet bárhogy, nem fog tetszeni.


Ja és nem szeretme a szőrös lábat. Ápoltl egyen, viszont kedves kérdező, ez veleszületett dolog. Mármint hogy milyen a lábfejed. Szörteleníted, a keményedést leveszed és kész. Talán még körömfestét, de én azt nem szeretem pl. Fényképezd le a lábfejed és linkeld be (csak a lábfejed).

2010. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cipőkre is izgul, vagy inkább csak a meztelen lábakra? Ha az előbbi is jöhet akkor vegyél fel neki otthonra valami szexi, tűsarkú szandált például! :)
2010. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!