Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki (párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki (párkapcsolatban) úgy gondolja tudna mit kezdeni avval ha egy férfi gyenge lelkileg, nem eleg határozott és Ő lenne a domináns, irányitó?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy napi szinten veri, alázza a férfit, hanem hogy Ő az irányitó kapcsolatban, úgy hogy a férfit is szereti tudja, nem dugna mindenkivel félre
2022. máj. 1. 05:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Társat keresek, nem gyereket! A párja akarok lennk egy férfinek, nem az anyja!!!
2022. máj. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Simán.
2022. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Gyemge lelkikel és a többi amit leírtál köszönö viszonyban sincsenek.


Amiket leírtál, teljesen normális. A gyenge lelkűvel nem tudnék mit csinálni. Előbb gyógyúljon meg.

2022. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudnék vele mit kezdeni:kiderülne, hogy ilyen és szélnek ereszteném már az ismerkedés fázisában.

Nem kell, hogy FÉRFI helyett egy gyerekkel éljek, aki anyucit akar. Az pedig elég gyenge érv, hogy nem csalna meg :D

Alap a hűség, nem plusz pont.

2022. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én igen. Én magam se vagyok domináns kifejezetten, szerintem ez nem baj. És az, ha valaki nem irányító, nem jelent tutyimutyiságot, de szerintem nekem az se lenne baj, bár én a tutyimutyiságot inkább valamifajta gyöngéd férfijellemben, férfilélekben mérem. Szeretgetős, bújós, érzékeny lelkű, nem macsó, akár sírós.
2022. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merre élsz és milyen korú vagy? Beszélgessünk.
2022. máj. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!