Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha úgy szeretem a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha úgy szeretem a szexet, hogy tépik a hajam?

Figyelt kérdés

Két férfival voltam eddig, de egyiknek sem mertem említeni, hogy imádom ha tépik a hajam és ha szorítják a csuklómat, habár a hajtépést jobban szeretem, miközben hátulról dugnak.


Férfiak, ez nektek vonzó lenne? Elrontaná az együttlétet az, ha egy lány ezt bejelentené nektek?


21/N



2022. máj. 1. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Sok pasi gerjedne rá.
2022. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Honnan tudod, hogy úgy szereted, ha sosem próbáltad?
2022. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elsővel egy kétszer így csináltuk, de csak véletlenül jött úgy ki.
2022. máj. 1. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem rontja el. Én az első partnereinek nem mertem soha mondani, de a mostani imádja, hogy hosszú copfom van és magától elkezdte húzni, tépni kutyapózban, valami eszméletlen jó volt, akkor közben ki is tört belőlem, mennyire bejön a dolog, így mostanában többször is csinálja. A csuklóleszorítást már többen is csinálták, azt is szeretem, arra valahogy rájöttem a reakcióimból. Szerintem nyugodtan mondd el, sok pasi szereti, benne van ebben.
2022. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyet nem szex közben kell bejelenteni, mert ha nem olyan beállítottságú az ipse, akkor hatalmas faszlohasztó lehet. Mindazonáltal van, akinek meg nagyon is bejön. Szóval ez, mint minden más is az ágyban, teljesen embere válogatja. Tehát K-O-M-M-U-N-I-K-Á-C-I-Ó a megoldás!
2022. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Sokan így szeretik. Én is.
2022. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönne be.
2022. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás.
2022. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekem tetszik, szívesen csinálom így. Milyen hosszú a hajad?
2022. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb pasinak ez bejon szerintem.
2022. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!