Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem szabad összejönnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szabad összejönnöm ezzel a lánnyal? 17F

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal most ismerkedtem meg, mert osztályt cseréltem a sulimban. A lány nagyon tetszik nekem, s én is neki, minden jel erre mutat! (Nagyon kedves, segítőkész, lelkes, mindig mosolyog ha velem beszél, elhívott sétára de erre nem tudtam elmenni stb...) De az osztálytársnőm és mindenki azt mondja, TILOS összejönni vele. Pedig, végre, lenne először egy lány az életemben, aki a barátnőm lehetne és viszonozná az érzéseim. :,( Mert eddig senki sem viszonozta, max eljöttek velem randira... Úgy tetszik nekem Ő! Tényleg nem szabad összejönnöm vele?
2010. szept. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fenét. Ez egy marhaság és arra épít, hogy mi van ha szakítotok. Nos ez sem probléma, feltételezem normális megbeszélnétek és nem veszekednétek minden nap a suliban. Optimistán fogd fel, ne pesszimistán.
2010. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért mondták hogy tilos?
2010. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet azért mondja, mert tetszel neki is, és nem akarja hogy a másikkal járj
2010. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm is járt egyik osztálytársunkkal (előtte jóban voltak), fél év után nyáron szakítottak, most meg örül, hogy vége lett. Csak azért bánta meg, mert rájött, hogy asrác undorító, és el se hiszi, hogy vele járt. Amúgy én most úgy vagyok, hogy 2 osztálytársammal is szeretnék járni (persze nem egyszerre). Szal nem tilos. Max nem ajánlott, de szerintem megpróbálhatnátok. Amúgy is már csak 2 év van a suliból, ha meg szakítotok, nem lesz olyan kínos, hogy még 6 évig együtt kell lennetek(mint bnőmnél van).De sztem mindenképp próbáld meg, nem mindig a rossz oldaláról kell nézni a dolgokat.
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nielindi ***** válasza:
nehogymár má mondja meg, h összejöhetsz-e egy csajjal, vagy nem! osztálytárssal kicsit necc a dolog, de semmi esetre sem tilos. veszekedés, szakitás igy nehéz, sz@r, de egy probát akár megérhet.
2010. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel indokolják?
2010. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 okoska31 ***** válasza:

esetleg írnál egy indokot, ami miatt óvtak az összejöveteltől?

Ha nem volt, akkor sügér vagy! Esetleg a csaj shemale - de ezt úgysem lehet bizonyítani, csak ha már ott vagytok.

Szóval haver, ELŐRE!!!

2012. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2012. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!