Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Állítólag a pasik egy "pláza cicát" nem tudnának elképzelni barátnőként (valószínűleg csak d.gni volna jó) ezért beérik egy már persze nem ronda de hát nem is 1 toppmodell csajjal... Miért? - azért mert ők nem állnak le veletek, nem kaphatjátok meg őket? Vagy szimpatikusabb, egy aranyos vicces, megértő, hűséges lány? Ki mit választana? Kort is írjatok, köszi.
2010. szept. 16. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
a 2. fajtát.. szerintem egyértelmű
2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 x Susy Omega x ***** válasza:
a párkapcsolat nem a külsőről szól. hanem két emberről. néha többről. :D persze nem hátrány, ha jól néz ki a kiszemelt... de annyira elhanyagolhatónak tűnik a sok fontos tulajdonság mellett, amiknek egyszerűen meg kell lenniük. te szeretnéd, ha olyan pasid lenne, aki marhára ki van gyúrva, irtó helyes a pofikája, de közben 5 percnél tovább nem bírtok beszélgetni? plusz mindig retteghetsz, hogy hányan legyeskednek körülötte a jó külseje miatt. persze egy egészséges kapcsolatban nincs halálos féltékenykedés. :) és nem akartam leszólni a szép, de okos lányokat. (én is az vagyok :DDD) a kérdezőnek meg egy gondolat: az általánosítás nem jó dolog ^^
2010. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van akinek a "plázacica" külsőre sem tetszik annyira (belsőtől eltekintve), mint egy átlagosan szép lány. Szóval ez a kérdés így eléggé értelmetlen. Amúgy nekem is inkább a 2.
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x Susy Omega x ***** válasza:
bocsi, 17 leszek 1 hónap múlva :)
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én el tudok képzelni egy pláza cicát barátnőként, de nincs realitása a dolognak... pont azért, amit leírtál.
2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, azért az aki nem plázacica, mert normálisabb és komoly kapcsolatnál bizony meghatározó a belső.

Másrészt az is undorító, hogy 15 éves korától sminkeli meg szétégeti magát és majd 25 évesen olyan ronda lesz a bőre, haja, arca, hogy bottal nem piszkálnám meg.

2010. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mert a plázacica csajoknak csak az olyanok kellenek akinek legkisebb pénze is 5000,van vagy 3 750i-s bömöse,meg ki van gyúrva mint az állat.Tisztelet a kivétel:)Az aki meg átlagosnak gondolja magát,vagy bármi,jó h nem fog oda menni egy "tökéletes külsejű" lányhoz az égés és társai miatt:/Nekem ez a véleményem:)

Hja meg mint már mások is írták,nem a külső az első szempont,de az sem elhanyagolható dolog:)Számomra a belső érték többet ér mint a külső;):)

F/17

2010. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne a plázacirkáló hölgyekkel semmi gond,ha már kinézetre nem taszítanának!Sok,eltúlzott smink(minek);nevetségesen giccses,de méregdrága ruha vagy épp olcsó utánzatok(magam részéről jobban szeretem a szolidabban öltözködő hölgyeket);,a magatartásuk ügyetlen páváskodás,és affektálva szólnak,bármiről is legyen szó!

Egy csinos nő mindezek nélkül is csinos,akit meg nem áldott meg a sors kitűnő szépséggel azon ezek sem segítenek teljes hatékonysággal!

De ért már néhányukkal kellemes meglepetés is,éppen ezért Őket sem szabad általánosítani!

Minden esetre valamiért jobban szeretem azt ,amikor az "egyszerű" hölgyek leginkább az én kedvemért változnak hattyúvá,és szolid bájukkal hatnak rám álleesésig!:)

2010. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!