Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 17 éves de viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabes kérdése:

A barátnőm 17 éves de viszont 1 napot késik neki a menstruációja ez normális vagy pedig baj van ő azt mondja hogy nem késhetne egy napot se és fél hogy terhes. Lehetséges hogy terhes de hiszen soha nem élveztem belé meg semmi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 20:49
 1/9 Holdtündér ***** válasza:
És szex volt? Mert anélkül fölösleges aggódnia.
2010. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
sok mindentöl késhet, nem is csak 1 napot...
2010. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
terhes:/..és ráadásul nem is te vagy az apa:/..épp most írta az sms-t h enyém a gyerek..f*szom,fizethetem a gyerektartást:S
2010. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mitől késhet több napot?
2010. szept. 16. 21:00
 5/9 anonim válasza:
Szinte bármitől. Nekem általában 1 hetet késik... Ennek oka lehet stressz, megfázott, beteg meg még egy csomó ilyen tényező. Ne aggódj! :D
2010. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 vagyok, 8 éve jött meg először. A mai napig előfordul, hogy késik, sőt szinte minden hónapban. Ez megtörténhet. Ha nem voltatok együtt védekezés nélkül akkor ne aggódjatok, nem terhes.
2010. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem élveztem belé". Ez mit jelent? Mivel védekeztetek? Mert ha csak ejakuláció előtt kihúztad, az nem sokat ér.

De késhet akármitől (betegség, stressz, átmeneti hormonváltozás, fizikai megterhelés stb..)

2010. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig ilyen ostobának lenni? De a barátnőd is az. Vegyen egy könyvet és olvasgasson már erről. Istenem, micsoda szegénység. (De a suliban az ötösre magolás az megy, mi?)
2010. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nap késés után én tökön szoktam szúrni magam!
2010. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!