Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy csak játszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, akinek a viselkedéséről már nem tudom mit higyjek. Van baratnője ennek ellenére... Szokása, hogy az ölömbe ül ( ha azt mondom neki, hogy ezt ne tegye, azért is!), simogat, cirógatja a karom, az arcom ( hiába mondom, hogy inkább ne, persze azért is), piszkálja a hajam, ölelget...stb.

Egyszer meg is harapta a nyakam!


Természetesen szivatni is imád,piszkálni és kötekedni, ilyenkor nem tudom már mit gondoljak...

Tetszem neki, vagy csak hülyéskedik????

Nekem tetszik, és jól esik az ilyesfajta közeledései...



Mit gondoltok??? Véleményt előre is ködzönöm ! :)


2010. szept. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább tetszel neki szerintem


15/f

2010. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd egyszer félre , és kérdezd meg töle.


Amugy szerintem tetszel neki , de csak " 1 patronra " kellennél neki..



16/F

2010. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
öledbe ül...Nem nyomott még össze.Általába lányoknak szokás a srácok ölébe ülni vagy rosszul tudom?:D
2010. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!