Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahogy cserélem a tampont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy cserélem a tampont, egyre kevésbé megy föl. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és szűz és kb fél éve használok tampont. Bár már régebben is használtam, de nem volt semmi gond. Most viszont úgy van, hogy mikor megjön, akkor fölmegy rendesen, s ahogy cserélem, egyre kevésbé megy föl. A végén már érzem, hogy lent nyom.

Ez mitől lehet?


2010. szept. 16. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
néha nekem is alig akar felmenni, valahogy hiányozhat a természetes nedvesség, ami könnyebbé teszi a felhelyezését.
2010. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Hmm,szerintem próbáld meg az előzőket kivenni előtte...
2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a sok tamponozás kiszárítja a hüvelyt, feldugod-kihúzod-feldugod-kihúzod :-/ naponta 1-2 órára próbálj meg tampon nélkül lenni, pl kis vattacsomóval mikor eszel v ülsz egy kicsit nyugiban, akkor újra "nedves" lesz az egész és újra könnyen felmegy majd. amúgysem jó ha teljesen ki van száradva... sok helyen írják ezt! én is csinálom!
2010. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom milyen tampont használsz, de én addig éreztem ilyet, míg az OB be nem újított. Azóta csak olyat veszek, aminek a jobb felső sarkában szerepel a silk touch felirat. Ebből tudom, h van rajta egy "csúszósabb", hálós réteg, ami nem tapad még akkor se, ha odabenn szárazabb a helyzet. Viszont most találtam ezt:

[link]

Még egy boltban se láttam, bár idejét se tudom mikor vettem utoljára tampont. Lehet az applikátor is könnyebbé teszi a felhelyezést az esetedben.

Egyébként amikor már nem annyira erős a vérzés, érdemes kisebb méretű tamponra váltani. Nekem mindig 2 méret van itthon.

2010. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!