Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
6 éve együtt vagyunk a párommal, teljes mértékben Megbízok benne, de most lett egy új munkahelye és ugyanúgy két új lány jött(munkatársai). Felnőtt emberekről van szó de olyanokkal poénkodnak a párommal, hogy ledolgozhatod majd másképp.. stb.. észre lehet venni, hogy tetszik nekik a párom, főleg az egyik rá is van akadva… főnökük is mondta.. Ezeket mind a párom mesélte.. engem akkor is zavar a lányok viselkedése… ti mit tennétek a helyemben? Félek, hogy az egyik merészebb lesz. Hagyjam? Vagy érdemes erről beszélnem velük?

2022. máj. 4. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velük teljesen felesleges beszélned. A párod elmesélte, úgyhogy felesleges túlpörögni, elég ha ő nem megy bele az ilyen flörtölgetésbe, le fognak vele maguktól állni.
2022. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Igazad van! Csak akkor is kicsit aggódom :(

Vagy Nem is tudom, hogy belement-e volna, mert ő is poénnak szánta az egészet és folytatta volna. Volt köztük Messenger beszélgetések is. láttam ahogy a csaj leírta neki…..

És a párom folytatni akarta a “ poénos” beszélgetést… amiben ugyanaz volt leírva, hogy ledolgozhatod másképp.

igazából én mondtam neki, hogy ez már nem vicces..lehet hogy valakinek az… de nekem nem…

2022. máj. 4. 00:16
 3/10 A kérdező kommentje:
21 éves a párom…nyugodtan poénkodhat velük, engem az nem zavar.. csak ne ilyen témákkal.
2022. máj. 4. 00:18
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

21 éves a srác, és vele vagy 6 éve?


Akkor 100%, hogy megdugja őket! Még nem is élt a srác.

2022. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába merészek a lányok, ha ő leállítja őket. Az baj, ha ő ezt nem veszi észre, és neked kell szólni. Azt kellett volna válaszolnia, hogy az nem fog menni, mert nem független.

A barátod a hibás, ha túl közel enged valakit, sosem az, aki a harmadik személy!

2022. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem megcsalós típus a párom. :) nem olyan, hogy megfogja őket d*gni.
2022. máj. 4. 00:40
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a helyedben nem lennék biztos. Ha 15 éves kora óta együtt vagytok, akkor hajthatja a kíváncsiság. A statisztikai valószínűsége hogy örökre együtt lesztek közelít a nullához.
2022. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen beszélj veklük, tudják, hol a határ, mi a szerepük, és a hapival is beszélj, hogy kapcsoljon vissza.
2022. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Megbízok benne"


"Csak kicsit aggódok"


Nem, te nem bízol meg benne, mert ha meglenne a bizalom, akkor nem írtad volna ki eleve a kérdést. :)


Próbálj meg benne TÉNYLEG megbízni. :)

Ha megcsal, akkor meg nem hozzád való, viszlát! :)

(jujj tudom, könnyű ezt így leírni, pedig hasonlót éltem át már én is, de én igyekszem tapasztásnak felfogni minden negatív és pozitív dolgot, egyaránt)


:)

2022. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy nem megcsalós a párom, aztánk hagyjuk mi ment a munkahelyen. Amit csak el tudsz képzelni. És közben itthon meg lefeküdtünk meg romantikus filmeket néztünk. Van olyan típus aki ezt mesterien titkolja. Helyedben azért résen lennék. Nem fogja levakarni ha rámásznak ezt hidd el.
2022. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!