Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbál egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbál egy férfi erőltetetten közönyösen viselkedni?

Figyelt kérdés
Érdekli egy nő, de nem akarja kimutatni, ezért igyekszik közönyösen viselkedni. Ez miben nyilvánul meg?
2022. máj. 4. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy közönyösen viselkedik. Hogy lehet ezt máshogy értelmezni? Nem figyel a nőre, levegőnek nézi ... stb. De ember legyen a talpán, aki meg tudja különböztetni, hogy ez alapból így van vagy csak megjátssza.

Nem lehet, hogy csak te szeretnéd, hogy érdekeld őt és belelátsz dolgokat?

2022. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélget vele, röviden köszön, nem/alig néz rá, nem megy bele small-talk-okba, nem kapcsolódik be akkor sem a beszélgetésbe, ha mondjuk egy irodában többen vannak, és azok előtt beszél a nő. Én is ilyen vagyok...
2022. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: És mi okból csinálod ezt? Mi a jó ebben?
2022. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3#-nak: az elérhetetlenség érzése... 2 esetben volt már, hogy valakinek bejöttem volna, de így viselkedtem, és eltávolodtunk egymástól, de érződik, hogy ez a viselkedésem nyomott hagyott bennük érzelmileg...
2022. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!