Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők, kollegák, ismerőscsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők, kollegák, ismerőscsajok miért akarnak bevágódni az aktuális barátomnál, akit bemutatok?

Figyelt kérdés

Pasitol független a dolog valahogy.

Mindegy hogy korábban az exem, vagy a mostani, vagy a kövi pasim mutatom be, mikor összefutunk vagy bejön a munkahelyemre, vagy bármi.

Ismerem a baratnőimet, kollégáimat, ismerőseimet. Normálisak.

De amikor bemutatok egy pasit, elkezdenek valahogy megváltozni, nem olyanok, mint szoktak lenni, hanem kényeskednek, "nyáladzanak",hajtekergetés, vekony kényes hang, mellkidobás, ragyogó tekintetek, szinte le van esve az álluk is mintha először látnának férfit, holott mind 8-10 éves komoly Jó kapcsolatban/házasságban, vagy új friss szerelmi kapcsolatban, vagy kiegyensúlyozott kapcsolatban vannak. Azaz egyik sem szingli pasikereső megkeseredett magányos nő. Vannak gyerekes anyák is.(Habár van köztük 1 otthagyott egyedülálló is)


Miért nem lehet egy férfinek egyszerűen,- aki történetesen az én párom és nem egy félmeztelenul ablakotmoso izomagy mint a reklámokban-, közömbös hangon annyit mondani hello xy vagyok, és ennyit?

Miért kell lógó nyelvvel lihegni meg pincsizni?



2022. máj. 5. 17:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy én talán mindog valami nők bálványát foghatom ki?
2022. máj. 5. 17:54
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
1-es Csak ez lehet, vagy te vagy túl kiélezve a testbeszéd megfejtésére.
2022. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak ugye én nap mint nap látom őket milyenek alapból. Es abszolut feltűnik nekem(de a pasiknak is..)ez a megváltozott "állapotuk".

Nemelyik srác kellemesen meg is lepődik, mert ez nekik is fura, hogy minek örül a másik?

2022. máj. 5. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt vettem észre egyik barátnőmnél. Állandóan kérdezett párom felől. Jópofizott vele. Barátnőm kapcsolatban van 10 éve, de megtudtam tőle, hogy 6 éve nem szexelnek.
2022. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégse normálisak. Én szingli vagyok, egyik legjobb barátnőm nemrég mutatta be az új barátját aki elsőre szimpi volt nagyon, jóban is vagyunk azóta, de egyikünk se csinalt így. Én se, se a többi barátnőm. Nem láttam erre a baráti körömben példát.

Pláne, hogy barátnő pasija tabu. Nekem ilyenkor mindig át is kattan valami és onnantól kezdve már nem tudok ÚGY férfiként nézni rá.

2022. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Pláne, hogy barátnő pasija tabu. "

Van bennem ilyesmi is mintha engem nem is tisztelnének akkor.

En pl a kollega férjére szemet se vetnék már csak a kollega miatt sem eleve!(meg nem is kellene kollega által "használt" férfi sem nekem)

A mostani barátommal szoktunk ilyenekrol beszélgetni es külön jópont hogy nyomulo nők előtt szépen kifejezi azt nekik, hogy bocsi velem van.

De nemigen merek már senkit bemutatni szinte.

2022. máj. 5. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok ismeretlenül ítélni, de a te barátaid, kollégáid furák nekem picit. Oké a kollega ha csak kollega akkor neki nem "kötelessége" kedvesnek lenni, de barátoktól nekem ez nem fér bele.
2022. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azon is gondolkodom néha, hogy esetleg nem úgy jönnénk le mint egy pár, hanem mintha bemutatnék egy szingli pasit, vagy testvért, unokatestvért, havert, kollégát?

Vagy senkit nem zavarna hogy párként jelenünk meg?

2022. máj. 5. 22:20
 9/9 A kérdező kommentje:
*senkit nem zavar, nem érdekel, hogy a párom?
2022. máj. 5. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!