Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök annak a férfinak, aki nagyon kedves és közvetlen velem ha kettesben vagyunk? viszont ha nagyobb társaság van, akkor rám se néz..

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk és velem tényleg kiemelkedően jófej..

2022. máj. 6. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
50-50%, mert lehet, hogy csak olyan típus, aki négyszemközt tud jó beszélgetéseket folytatni, ha többen vannak akkor ő már kissé elvész, nem tud mit kezdeni a több emberrel. Én is így vagyok ezzel, úgyhogy tudom milyen is ez.
2022. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Társaságban hogy viselkedik? Mert én is hajlamos vagyok erre a szociális pillangó effektusra. 🙈 Aztán meg lelkifurkám van, hogy elhanyagolok számomra kedves embereket...😔
2022. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Társaságban is kedves jófej, de akkor, mondom, nem hogy nem szentel nekem kiemelt figyelmet hanem , olyan mintha szándékosan semmibe venne.kb levegőnek néz
2022. máj. 6. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ketten vagytok egy helyen, akkor nem csoda, hogy figyel a másikra. Csak normális.
2022. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem jövök be neki

Es kiderült van nője..

2022. máj. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!