Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! 24 éves elköttetett nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! 24 éves elköttetett nő pozitívum vagy negatívum társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Nyilván aki mindenáron akar gyereket az most ne válaszoljon!

Indolkold válaszod!


2022. máj. 6. 13:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Nőként csak annyit mondok, hogy childfree subreddit-en olvastam, hogy van az a kategória, aki teljesen szexbábunak tart emiatt. Mármint hogy nincs kockázat, hogy teherbe esel, tisztelet sincs, mert ember vagy.


Ezt csak azért írom, mert bennem is nagy törés, én sem akarok gyereket.

2022. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem válaszolhat olyan aki akar gyereket, akkor mi a kérdés lényege? Itt nyilván, és te is tudod, hogy két opció van: aki tényleg nem akar gyereket és aki számára pozitívum vagy és aki csak dugópajtinak fog használni, mert jajdekényelmetlenazóvszer hisztit csap.

Egyébként hogy tudtad elérni, hogy 24 évesen legálisan elköttessenek?

2022. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%

én férfiként most fogom ezt a műtétet elvégeztetni magamon.

49f

nálam előny lenne, mert elég érzékeny vagyok odalent és az óvszer felhelyezése annyira kellemetlen, hogy elveszi a kedvem. Gyógyszert meg a csajom nem akar szedni.

2022. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Abszolút előny, persze csak ha jól nézel ki. Ha nem, akkor mindegy.
2022. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%
hisztire: próbáld ki hogy a csiklódra felhúzol egy szoros gumidarabot
2022. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Hellmano ***** válasza:
100%
Számomra nem probléma, mert én sem szeretnék gyereket, így olyan helyen keresgélj, ahol a férfi sem szeretne gyereket, így ott sem lesz zavaró a dolog. Nyílván lesznek olyanok, akik abszolút elítélik, mert azonnal "házasság, gyerek meg hitelbe " gondolkodnak, na nekik tuti hátrány :D A lényeg, ha komoly kapcsolatot akarsz valakitől azt jelezd előre, hogy ez van és ezt kell szeretni vagy sem.
2022. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
#5 ha a farkad akkora, mint egy csikló akkor már amugyis mindegy, nem?
2022. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Cseheknél és szlovákoknál legális.

Aki rám írt privátban az ugye nem gondolja komolyan, hogy visszaírok az itteni nyomorékoknak?!

Van szexpartnerem, olyan is, aki kifizeti nekem a Bahamákat. Te kitudnád?

Nem vagyok rátokszorulva, de nem is társkeresőzés a célom a kérdéssel.

2022. máj. 6. 14:05
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

8-as válasz...


Hát, sokáig nem kellett várni a troll lebukására, pedig a kérdés érdekes is lehetett volna.

2022. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as A szexparnereidnek előny, csak csapj hozzá egy friss std szűrés eredményét is.
2022. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!