Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (Bővebben lenn. )

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy lány (18 éves), nemrég ismerkedtem meg vele. Eleinte úgy volt, hogy lehet belőle több is, de aztán azt mondta, hogy maximum barátság lehet köztünk. Az elején rendben is volt, de az utóbbi időbe egyre többet gondolok rá, bárhova megyek, bármit csinálok, mindig ő jár az eszembe. Azt hiszem, beleszerettem. Úgy érzem, az lenne helyes, ha elmondanám neki, de félek tőle, hogy nem szeretne velem találkozni többet (talán még beszélni sem), és ezt nagyon nem szeretném. Nem tudom, mit csináljak!? Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, és ha lehet, csak normális válaszokat kérnék! Előre is köszi! 21/F


2010. szept. 17. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hanyagold a szerelmi vallomásokat. Hívd el találkára ismét, randi keretében. Mikörben beszélgettek, érinsd meg közben a vállát például. Erre azért van szükség, biztos te is tapasztaltad, ha valamilyen nő hozzád ér, abban a pillanatban máshogy kezdtél gondolkozni iránta.


add 2: Ne te szerepelj az ő világában, hanem ő a tiédben és te legyél a főszereplő.


add 3: Csinálj a húzd-erezd játékot (ha érdekel írj privit hogy ez mit jelent, mert ez nem publikus stratégia)

2010. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!