Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, aki nem dug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki nem dug félre mindenkivel?

Figyelt kérdés
Ha már férfiakról is volt ilyen!
2010. szept. 17. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem létezik...szegény pici férfiakat minden gonosz néni megcsalja...annyira szánalmas vagy!
2010. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Én. Ez 100%. Ezen kívül kivétel nélkül minden barátnőm és nőrokonom. Ők 99,9%.
2010. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én például sosem csaltam meg egy páromat sem, a férjemet sem. Az értékrendembe ez nem fér bele. Ha valami baj lenne a házasságommal, inkább megpróbálnék dolgozni azért, hogy jobb legyen, nem azonnal megcsalni a párom. Ha ez nem működne, akkor is tisztességesebb megbeszélni a dolgokat és különválni, mint átvágni a másikat a háta mögött. Én nem bírnék utána tükörbe nézni.

35/N

2010. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már az előző kérdés így fel lett téve...Erre is válaszolok.


Több női ismerősöm csalta meg párját. Viszont a férfiak meg gyakrabban hagyják ott csemetéiket, elhasznált feleségükkel egyetemben.


Szerintem nem nemekről kell itt beszélni, hanem emberekről. Akik nem merik vállalni a következményeket, felelősséget. Ennyi.

2010. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
96%
Én sem vagyok félredugdosó nőszemély. Független attól, hogy a párom megadja-e nekem ami járna vagy nem.
2010. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen létezik, pl Én. Élő példa vagyok 16 éves koromban mentem férjhez /most vagyunk 30 éve házasok/ a párom volt az egyetlen pasi az életemben. Nagyon sok alkalmam lett volna rá, hogy megcsaljam, de soha nem volt rá szükségem. A mai napig úgy gondoljuk, hogy nem is bántuk meg, pedig egy félrelépést biztos megbocsájtottunk volna egymásnak.
2010. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Huhha,néha hihetetlen ilyet olvasni hogy 30 éve házas olyasvalaki,akik 16 éves,úgymond gyerekként házasodtak. :) Gratulálok!Remélem egyszer,a közeljövőben én is leszek ilyen szerencsés és megtalálom az ilyen embert magam mellé. :)

Amúgy létezik,én se mennék félre,először megpróbálnám helyre hozni a kapcsolatot,majd ha tényleg minden kötél szakad és nem megy együtt az élet,akkor inkább külön ki-ki a maga útján,de sose csalnám meg a párom. :)

18/L

2010. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
sztem sem nem kérdése, hanem embertípus. főleg aki nem nő fel felnőtt korára sem szellemileg és folyton a bulizáson meg a pián jár az agya... fiú v lány az tök mind1. és sose csalnám meg a párom. nem tudnék tükörbe nézni, plusz eszembe sem jut, mert vele minden megvan!
2010. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem! :D

De a kérdés akkor lett volna fair, ha így kérded:

Létezik olyan ember, aki nem dug félre mindenkivel? :)

2010. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
igen én:P
2010. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!