Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható, egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható, egy férfi miért viselkedik igy? Számomra felfoghatatlan!

Figyelt kérdés

Van egy kolléga, akit tökre megkedveltem, mert jött, haverkodott, kacsintások, mosolyok , érdeklődés hónapokon át. De itt jön a baki, házas, családdal. Úgy éreztem egyre többet keresi a társaságom és egyre közvetlenebb.


Én beleszerettem. Elmondtam az érzéseimet, mert nem bírtam tovább, kérve kerüljön el, megértette, egy pár órára került, majd a közelemben volt , ha csak megtehette. Már ezt sem értettem.


Később raírtam, beszéljünk találkozzunk, vagyunk mi olyan jóbak, hogy megbeszéljük. Nem adott választ. Eltelt pár nap, megirtam neki, hogy köszönöm, hogy embernek néztél. Erre jött a válasz, hogy elfelejtette, túl van terhelve, de nem nekem szólt, ne haragudjak.


Na de ott a kérdés. Mintha az érzéseimet le sem írtam volna, a talizzunkra nincs válasz azóta sem.


De ha találkozunk, csak néz rám, a közelembe jön mindig.



Vaki magyarázza el nekem, ha érezte, hogy kedvem, miért kellett játszani velem? Most már miért nem kerül el, miért jön még mindig a közelembe ?


Soha nem fogunk találkozni és soha nem kapok ezekre a kérdésekre választ, ezért itt remélek némi segítséget, mert kikészíti a lelkem. Miért néz úgy a szemembe mai napig, hogy zavarba ejt?


2022. máj. 8. 05:56
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat írjatok kérlek, épp eléggé szenvedek csesztetés nélkül is.
2022. máj. 8. 06:01
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Mert élvezi, hogy egy nő szenved érte, játszadozik, legyezi a hiúságát. Nyilván nem te vagy az egyetlen. Ez egy primitív játszma.
2022. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Élvezi, hogy a metakommunikációjával sikerült becserkészni téged, az elérhetetlenségével feszíteni benned az érzelmeket; ezt folytatja, hogy ébren tartsa benned. A hiúságát elégíti ki.

Felejtsd el. Ezek játszmázások.

Házas kollégát messzire el kell kerülni. Ne foglalkozz vele.

Az ilyenek nem töprengenek azon, hogy ez neked rossz. Ők ezt élvezik, a férfi egojukat hizlalja.

Tegyél rá magasról. Ez téged megzavart, de ez nem szerelem.

Egyáltalán ne vegyél róla tudomást.

2022. máj. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azon vagyok. De nagyon nehéz.
2022. máj. 8. 06:15
 5/36 A kérdező kommentje:
Én elhittem, hogy amit a szemében látok, valós. Benyaltam , szép volt.
2022. máj. 8. 06:16
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én azt nem értem, minek írogatsz neki ha nincs válasz?

Meg minek kérsz te tőle talit?

Legyen már tartásod, ő a házas, te szingli vagy azt tehetsz amit akarsz, teperjen ő ha kellesz neki, de te teljesen alárendeled magad.

Nehéz helyzetben vagy hogy kitálaltál neki. Innentől sok jóra ne számíts tőle. Én a helyedben teljes pokerface lennék, és leszarnám azt is ha a közelemben van. Ez még annál is jobb mint ha direkt kerülnéd a társaságát, mert az is arról árulkodik hogy vannak benned érzelmek.

Neki mindegy hogy vonzalom vagy düh vagy csalódottságot érzel lételeme hogy húzza az agyadat.

2022. máj. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitol beleestel, akkor fel hogy tapadni fogsz, bearulod asszonynal.
2022. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%

Igazából az itt sajnos már másodlagos, hogy házas, mert tapasztalat, hogy a szinglik is simán megengedik maguknak ezt.

Ez kiábrándító módon primitív, önző görénység. A korrektséget pedig hírből sem ismeri. Ilyen ócska suttyókkal Dunàt lehet rekeszteni. Kihívás elkerülni őket, annyian vannak. Felelősséget nem vállal(le volt terhelve, azért nem válaszolt🤦🏻‍♀️), pofája nincs eléd állni, és csak les ès ez az egyetlen öröme, hogy egy nő reménytelenül beleesett.

Igazi kisstílű, jellemtelen antiférfi. Nem érdekli, mi van veled, hisz nem éri fel ésszel.

Szerintem ennek MÁR elégnek kellett volna lennie, hogy kiábrándulj.

2022. máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld a pasit.


Szórakozik veled, ez okoz neki örömet, mert otthon már le sem szarják a fejét.


Ne alázd meg magad senki miatt se!

Nézz át rajta, mintha nem is létezne és keress olyat aki megérdemli az érzéseidet! N

2022. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, hogy kacsingat, viccelődik, haverkodik, az ilyen minden nővel ezt teszi. Tulajdonképpen tálcán kínáltad fel magad. Szerinted ezek után mi lesz? Eddig is egófényező voltál, most viszont már játszmázni fog veled. Amikor szerelmet vallottál, azt közvetítetted felé, hogy mostantól bármikor megkaphat, és te önként dalolva bújsz az agyába, mert hát az sem számít neked, ha házas. Te hallgatólagosan beleegyezel, hogy a szeretője leszel.
2022. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!