Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható, egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható, egy férfi miért viselkedik igy? Számomra felfoghatatlan!

Figyelt kérdés

Van egy kolléga, akit tökre megkedveltem, mert jött, haverkodott, kacsintások, mosolyok , érdeklődés hónapokon át. De itt jön a baki, házas, családdal. Úgy éreztem egyre többet keresi a társaságom és egyre közvetlenebb.


Én beleszerettem. Elmondtam az érzéseimet, mert nem bírtam tovább, kérve kerüljön el, megértette, egy pár órára került, majd a közelemben volt , ha csak megtehette. Már ezt sem értettem.


Később raírtam, beszéljünk találkozzunk, vagyunk mi olyan jóbak, hogy megbeszéljük. Nem adott választ. Eltelt pár nap, megirtam neki, hogy köszönöm, hogy embernek néztél. Erre jött a válasz, hogy elfelejtette, túl van terhelve, de nem nekem szólt, ne haragudjak.


Na de ott a kérdés. Mintha az érzéseimet le sem írtam volna, a talizzunkra nincs válasz azóta sem.


De ha találkozunk, csak néz rám, a közelembe jön mindig.



Vaki magyarázza el nekem, ha érezte, hogy kedvem, miért kellett játszani velem? Most már miért nem kerül el, miért jön még mindig a közelembe ?


Soha nem fogunk találkozni és soha nem kapok ezekre a kérdésekre választ, ezért itt remélek némi segítséget, mert kikészíti a lelkem. Miért néz úgy a szemembe mai napig, hogy zavarba ejt?


2022. máj. 8. 05:56
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Így is vagyok ezzel, undorodom tőle emiatt. Csalódás és undor van bennem.


De a miértekre kíváncsi vagyok azért esik jól beszélni róla. Ilyen helyzetbe soha nem kerültem még.


Miért írtam? Mert nagyon jóban voltunk, és azt mertem remélni, van olyan a " barátságunk" , hogy ezt megbeszéljuk . Nem nyomultam, csak beszélni akartam vele erről, hogy ő hogyan látja, mit tehetünk azért, hogy ez ne ígyegyen és barátok legyünk?

2022. máj. 8. 07:12
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem ennyitől estem bele. Nem akarom itt ecsetelni, de ez majd 1 éve megy már és mindent megtett azért, hogy elhigyjem, érez valamit . És elhittem , felfigyeltem és megszerettem.
2022. máj. 8. 07:13
 13/36 anonim ***** válasza:
69%
Flörtölt veled te meg naiv voltál. Láttad a szemében... Ahha... Nem vallott szerelmet, nem viszonozta az érzéseidet, nem mondott semmit, nem ígért semmit, de te láttad a szemében. Hány éves vagy?
2022. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Na én ilyet soha nem mondtam, hogy a szeretője leszek.


Csak azért mondtam el, hogy értse meg, ne jöjjön közé, hagyjon, mert szar nekem.

2022. máj. 8. 07:19
 15/36 A kérdező kommentje:
13: azért egy férfin látod, hogyan néz rád. És flörtöl, közeledik, keres.
2022. máj. 8. 07:20
 16/36 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy hány éves vagyok, egy emberrel nem bánunk így. Nekem is mondták ár el, hogy éreznek irántam, de emberséggel kezeltem és igyekeztem tekintettel lenni az érzéseire.


Itt meg, le sem szar, de utána azért még jön, puncsol. Hányinger

2022. máj. 8. 07:24
 17/36 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha hányingered van már, akkor könnyebb lesz lepattintani. De nem értem miert nem előtte volt hányingered? Miért csak most amikor nem kellesz neki? Vagy addig amíg azt hitted, hogy elhagyja a feleségét egy flörtölés miatt, addig nem volt hányingered?
2022. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem kell házas ember értsd már meg kérlek. Addig sem volt célom az életem nehezíteni. Soha nem voltam szerető, és nem is leszek.


Nem tehetek róla, hogy megszerettem, én eddig sem adtam neki jeleket. Az érzéseimet pedig, mint irtam meg akartam vele beszélni. Megróbáltam kerülni, annál közelebb éreztem... gondoltam ez így nem megy. Meg kell értenie, hogy távolság kell, ezért mondtam el. De az ellenkezőjét értem el vele.

2022. máj. 8. 07:34
 19/36 A kérdező kommentje:
Miért most van hányingerem? Mert nagyon jóban voltunk, egy baráttal nem bánok így.
2022. máj. 8. 07:36
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értem, mit nem értesz ezen. Megvan a kölcsönös vonzalom, ami őrá is hatással van, ezért viselkedik úgy veled, amikor találkoztok, ahogy viselkedik. (S valljuk be, ebben kicsit te is ludas vagy, ugyanis a jelzéseiddel bátorítottad.) De esze ágában nincs a házasságát, családját veszélyeztetni érted. Ha meghívott volna legalább egy randira, akkor más lenne a helyzet. Az már jelzés lett volna arra, hogy kapcsolatot akar. De nem, csak flörtölt egy kicsit veled, mert jólesett neki, mint annyi sok férfi megteszi a munkahelyen annyi sok nővel. S igazából az őszinte beszélgetéstől, amire invitáltad, érthetően fél, mert be kellene vallania, hogy tetszel neki, s egyben azt is, hogy nincs elég bátorsága ahhoz, hogy a jelenlegi családját otthagyja érted. Egy férfinak az ilyen beszélgetés rettentően kínos ám, ezért halogatja. De azért az túlzás kicsit, hogy undorodsz tőle amiatt, ami történt. Nem vezetett félre, mert a flörtölgetés benne van a pakliban egy munkahelyen, és te ebben aktív résztvevő voltál, bátorítottad. Eleve reménytelen volt a történet. Neked kell megtanulnod túllépni a helyzeten. Majd ha neked lesz családod, és bejön a képbe a munkahelyeden egy vonzó férfi, akkor te is át fogod élni ugyanezt fordított felállásban. Akkor talán majd, visszamenőlegesen, megértőbb leszel ezzel a mostani férfival.
2022. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!