Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, akit nem hajt a vére, hanem képes leélni egy férfi mellett az életét, úgy hogy nem csalja meg egyszer sem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Grö.
2010. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Hamarabb csal meg egy férfi egy nőt, mint egy nő egy férfit!

A férfiak többségét a farkuk vezeti. Az, hogy egy nő miért csal meg egy férfit... Talán mert a férfiak hozzák ki a nőkből, hogy megcsaláshoz folyamodjanak!

És igen, létezik ilyen nő! Majnem minden nő ilyen! A dolgokat a férfiak cseszik el!

2010. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Mint, ahogy férfi is.

Rengeteg olyan idős házaspár van, akik fiatalon házasodtak, együtt élnek, 30,40,50 éve és ment félre egyik sem.

2010. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen, létezik, és nagyon sokan vagyunk. A nő és a férfi között az a különbség, hogy a férfi genetikailag hajtja a nőt, a nőnek szerelmesnek kell lennie ahhoz, hogy megcsalja a párját. A megcsalás valaminek a következménye, csak abban az esetben lép félre egy nő, ha otthon már nem kap szerelmet, megbecsülést. (persze kivéve, ha qrva)
2010. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
persze, én sok ilyet ismerek, mármint aki nem keresett mást! szerintem azért az a ritkább, h a nőt hajtja a vére, inkább az van h ellaposodik a kapcsolat és jön valaki, aki többet ad!
2010. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem ugyanezt írtad ki az előbb csak férfival?

Amúgy létezik, ha magamból meg az eddigi partnereimből indulok ki, mind 3-4 éves kapcsolat volt, sosem a hűtlenség miatt lett vége. Én speciel igénylem a jó szexet, de nem "hajt a vérem", az egész más dolog, ha a jelenlegi pár nem tud olyan szintű érzelmi támaszt ill. személyiség fejlődést nyújtani... Nekem mindig ez volt a szakítást kiváltó tényező, és mindig kellett vagy fél év, mire új kapcsolatba tudtam kezdeni.

De ez habitus kérdése, hogy kit hajt a vére, és kit nem...

2010. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem hajt vérem, nem csaltam meg a férjemet egyszer sem (előtte a pasijaimat sem), képes lennék leélni az életemet egy férfi mellett.
2010. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Azt a nőt nem hajtja a vére, akit kiheréltek...
2010. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Grö. Má századik kérdés ma. Valaki berágott a hasonló kérdésre-csak férfi volt nő helyett.

És ha létezik mi van. Körbehordozod, mint a véres kardot?

2010. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem megcsalt az exem, okot nem adtam ra. En meg nem csaltam. Valahogy nehezemre esne magamba engedni egy vadidegen pasit.

36/N

2010. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!