Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen helyzetben mondják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzetben mondják azt valakire, hogy "ingyenprosti"?

Figyelt kérdés
A szó első fele egyértelmű, hogy nem fizetnek neki a szexért, de a második rész mit fejez ki? Ha nem hagyományos párkapcsolatban vagy házasságban történik az együttlét, akkor kvázi hol a határ, amikor már ezt a kifejezést használni lehet rá? Igazából nem is annyira férfiak mondják így, hanem nők, hogy nem akarnak "ingyenprostik" lenni. Viszont nem értem ez tartalmilag mit jelent és miben különbözik az alkalmi/szexkapcsolattól?

2022. máj. 9. 17:18
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
67%
Alapvetően a faszhiànyos, de önmagukat szabad léleknek titulàló lànylényekre hasznàljàk eme szakkifejezést.
2022. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Januar ota ismerkedtem egy csajjal aki atvagta ugy a fejem hogy eddig meg soha senki. Szexkapcsolatnak indult, ugy is alltam hozza, majd kozolte hogy neki tobb kell tolem, mert tobbre tart az ertekeim miatt. Aztan tettem a kapcsolater, elmentunk hotelekbe, beultunk barokba, szexelgettunk, de mindvegig ereztem hogy valami nem kerek. Egyszer keresett, egyszer nem, volt hogy eltunt hirtelen, majd masnap jelentkezett. Vegen kiderult, hogy vetesforgoba kuratta magat mellettem, elvitette magat pasikkal mindenhova, amikor velem volt masnak hazudott, amikor veluk volt nekem. Egy igazi otvar ringyok kozul is a legrosszabb. Es ezek melle rosszindulatu szemetlada is. Kifejezetten nem kert penzt a szexer, de heti-havi szinten cserelgeti a ferfiakat, es hagyjan ha egyszerre egy lenne neki, de tobbet tart egyhuzamba. Ezek melle lehuzos is, hazudos, gerinctelen..
2022. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2. Te jó ég. Ez durva. Remélem legközelebb jobban szűrsz, kivel állsz le, és ártatlan nőkre viszont nem vetíted ki ennek a riherongynak a cselekedeteit.
2022. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
3-as. 30 eves vagyok oszinten sok lannyal voltam mar szexualisan is, azt hittem mar megtapasztaltam mindent de rajottem nem. Volt, hogy nem talalkoztunk par napig, majd mentem erte kocsival, csillogo szemekkel olelt at, es kepes volt leirni hogy boldog leszek mellette azt remeli. Eltelik 3 nap es massal kurt. Vetesforgoba tobbel, koztuk velem is. Ez a legalja....
2022. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha így átbsznak, akkor legalább hallgass! Amit leírsz másokról olyan leszel te is. :) Ne rombold magad:)
2022. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyzetben, ha még alap udvarlási eljárást sem követel meg aktus előtt. Engedi akkor is, ha nincs kedveskedés, üzengetés, érdeklődés, csak jön az ember, mikor neki jó, de se egy ital, se semmi...
2022. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

"Alapvetően a faszhiànyos, de önmagukat szabad léleknek titulàló lànylényekre hasznàljàk eme szakkifejezést."


Akkor a szexben résztvevő másik fél is ingyen prosti.

AMúgy az ingyen prostinak azt néznek, akitől semmit nem akarnak szexen kívűl, és a szexet is úgy, hogy tök mindegy, jó-e a lánynak.


#6: És az ilyen férfi micsoda? Egy nagy hímringyó.

2022. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BohócKolbász ***** válasza:

#2 sztorija kísértetiesen hasonlít az enyémhez. Én marcius végén ismertem meg a nőt, eleinte tök rendes volt, érdeklődő, nyitott. És igen, a szexről is lehetett vele beszélgetni. Állítása szerint nagyon elfoglalt és nincs ideje kapcsolatra, tudniillik idősgondozókémt dolgozik. Ezt amúgy még el is hinném ha nem lettek volna árulkodó jelek. Az első együttlét után egyre másra későn válaszolt, néha "spontán bealudt", és nem keresett magától. Gyak. eltűnt. Végül kicsikartam belőle hogy hát ő igazából barátság extrákkal kapcsolatra gondolt, és nyugidtan ismerkedhetek mással is... hát kösz. Megérte a rózsa, a mackó meg a szálloda...

Azóta meg már szinte le se car, 7 körül lelép a Messengerről. Bár azért az sokat elárul hogy 3db 1 éves és 3db 2 éves kapcsolata volt, meg 3x jegyezték el ebből.

2022. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Az enyem is szerintem nyitott kapcsolatra gondolt csak valahogy mashogy kozolte:D. Sajnos a normalis csinos nok elkelnek fiatalon, a aki marad az vagy lelki beteg vagy olyan csunya hogy bottal nem nyulnal hozza. Hat kossz egyik se kell. Akkor inkabb maradok egyedul mig nem jon akinek kell:)
2022. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BohócKolbász ***** válasza:

#9

Ezt így is kell felfogni. Csak ugye nekem idő kell mire érzelmileg is el tudom őt engedni mert mondhatom megérintett. Sajna én hajlamos vagyok erre. De idővel, pár nap/ egy hét múlva már megszokom hogy alig látom. Hacsak nem valtozik meg értem nemigen fog nekem kelleni. Ami elég csekély eséllyel fog megtörténni.

2022. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!