Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen buliba érdemes menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen buliba érdemes menni?

Figyelt kérdés
Ha valaki kérdezi, hol tudna ismerkedni, mindenki azt mondja, hogy buliban. Tegyük fel, hogy én most hétvégén el szeretnék menni ismerkedni. Milyen buliba menjek ha budapesti vagyok?
2010. szept. 17. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.
2010. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20
2010. szept. 17. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valamilyen klubba szerintem. Kaméleon esetleg vagy morrison. Attól is függ hogy elegánsabb helyre akarsz-e menni vagy nem.
2010. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rock-koncert:D
2010. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Morrisons? Gratulálok. Ott vagy rém igénytelen emberek vannak, vagy seggrészegek. Bulizni jó, meg ribancokat fölcsípni. Ha az a célod, hogy estére találj egy szexpartnert, akkor jó hely.

Amúgy szerintem ne buliban ismerkedj, nem tudom, hol, de ne buliban:)

2010. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!