Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek szexelni. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek szexelni. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Van baratom, 3 eve egyutt vagyunk. O 26, en 20. Az előjátékot tokre elvezem, el is tudok menni hamar, minden oké. Viszont a szex szörnyű, utalom, nagyon sokszor faj is. Volt, amikor kevésbé fajt, es picit élveztem, de döntő többségében rossz, elelvezni semmikepp se tudnek tole. Mit tehetnék?

-Privatot nem kerek, csak ha tanács, tapasztalat

-Szeretjük egymast, nem nem csal meg, nem, en se csaltam meg, van kemia, odafigyelünk az elojatekra, próbáltuk mar tobb helyen, tobb pozba, sikositoval, ovszerrel, óvszer nélkül stb. Nem, nem tul nagy/kicsi a farka, pont jo méretű, igen, tudja kezelni a szerszámot.

Olyan erzes mintha égne a pnám tőle, túl szűk, fáj. Mi lehet a gond? Beszeltem par baratnommel, azok közül csak 1 mondta azt hogy szeret szexelni, többinek szinten faj, vagy nem erez semmit. Neten is azt olvastam hogy sok nőnek kellemetlen, nem

élvezi. Mit tehetnek, segítsetek.


2022. máj. 10. 16:12
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
+ nincs semmiféle betegsége se neki, se nekem.
2022. máj. 10. 16:13
 2/39 anonim ***** válasza:
31%
Nem hallottam még erről, hogy a nők nagy részének fájdalmas lenne, ne élvezné.
2022. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
+ vele vesztettem el a szuzessegem, kb 1 ev utan 18 evesen. Addig elojatekoztunk, csok stb. Nem mondhatnám hogy kiegtem v hirtelen vágtunk bele, rossz élményem se volt. Talan mostmar az a baj h tul sokat gorcsolok azon h miert nem elvezem es miert faj, mar csak teher ha szexelnem kell. Petting az jó, sokszor van h siman csak azt csinaljuk, de hat nyilvan szexre is igénye van, nem erőltet semmit, de azert engem is zavar, h nem tudunk egy jót.
2022. máj. 10. 16:18
 4/39 anonim ***** válasza:
98%

Ne élvezze el előjáték alatt. Mikor már nagyon fel vagy izgulva, akkor próbáljátok meg az aktust, közben te vagy ő, kézzel vagy vibrátorral izgassa a csiklód.

Ha a gyakorlati dolgok nem válnak be, akkor pszichológus, szexológus. Még egy lehetőség, hogy elfogadod így magad és olyan párt keresel aki ezt szintén elfogadja.

2022. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

2:

[link]


Most csak futtaban kerestem egy cikket, de rengeteg van, angolul is.


4: Koszonom, kipróbáljuk.

2022. máj. 10. 16:24
 6/39 anonim ***** válasza:
18%
Hat pedig ez betegség
2022. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyanígy voltam vele. Ezért is nem zavar, hogy szingli vagyok.
2022. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Nyilvan te okosabb vagy mint egy nőgyógyász.


7, neked is fájt?

2022. máj. 10. 16:49
 9/39 anonim ***** válasza:
34%
Ha fáj, az szerintem sehol sem normális. Nem túl nagy a párodnak esetleg?
2022. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%

Nem egyedi a problémád.

Én javaslatom is az, hogy ne élvezz el előjáték közben. Nekem is kellemetlen orgazmus után a szex. Amikor már úgy érzed, közel jársz, akkor térjetek át az aktusra. (és ne játszd meg sose, hogy elëlveztél. Rengeteg nő csinálja, de csak belekerülsz egy spirálba, amiből nem fogsz tudni kikerülni, onnantól mindig az lesz az elvárás... És nem lesz sose jó szexuális életed.)

2022. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!