Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek szexelni. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek szexelni. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Van baratom, 3 eve egyutt vagyunk. O 26, en 20. Az előjátékot tokre elvezem, el is tudok menni hamar, minden oké. Viszont a szex szörnyű, utalom, nagyon sokszor faj is. Volt, amikor kevésbé fajt, es picit élveztem, de döntő többségében rossz, elelvezni semmikepp se tudnek tole. Mit tehetnék?

-Privatot nem kerek, csak ha tanács, tapasztalat

-Szeretjük egymast, nem nem csal meg, nem, en se csaltam meg, van kemia, odafigyelünk az elojatekra, próbáltuk mar tobb helyen, tobb pozba, sikositoval, ovszerrel, óvszer nélkül stb. Nem, nem tul nagy/kicsi a farka, pont jo méretű, igen, tudja kezelni a szerszámot.

Olyan erzes mintha égne a pnám tőle, túl szűk, fáj. Mi lehet a gond? Beszeltem par baratnommel, azok közül csak 1 mondta azt hogy szeret szexelni, többinek szinten faj, vagy nem erez semmit. Neten is azt olvastam hogy sok nőnek kellemetlen, nem

élvezi. Mit tehetnek, segítsetek.


2022. máj. 10. 16:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a férfiaknak jó..vagy akkor én is férfi lennék🤔
2022. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
28%

Mi benne a jó a nőnek? A pokoli fájdalom a szüzesség elvesztésénél? Vagy meg utána is, amiről a kérdés is szól?

Az hogy a férfiak 3 perc alatt elelveznek, a nők minimum 95 százalékának meg soha nincs orgazmusa szex közben?

Az hogy eleve arra lett kitalálva hogy a teherbe eseshez is a férfi orgszmusa kelljen, a nő pedig erre eszközként fel van használva? Undorító ez az egész

2022. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tudom miről beszélsz, nekem a szüzesség elvesztése sem fájt , azóta is élvezem a szexet és hál isten nem gyorstüzelő a párom :D nem vagyunk egyformák. De nekem ez fura amit írsz, mert az összes barátnőm élvezi es szereti a szexet, úgyhogy lehet én elek egy másik univerzumban.
2022. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
32%

Felolem elvezheted, bar nem tudom mit elvezel rajta…

A nők csak a társadalmi elvárás miatt szexelnek, meghogy megtartsák a férjüket.

Ezért is a prostik 100 százaléka nő. Mert a férfiaknak annyira jo a szex hogy fuggok, ezért képesek fizetni is, a nők meg csak munkaként tekintenek rá.

Szerintem undorító hogy a férfiak ilyen könnyen elmennek, a hülye nők meg képesek szexelni, úgy is hogy tudjak a férfiaknak 2000x jobb, nekünk meg orgazmusuk sincs.

Eleve sokkal több a szép no mint a jo pasi, en csak ocsmanyakat látok bárhova megyek. 1000x jobb érzés lehet hogy megd.hatsz egy szép not, minthogy vmi átlag pasi d.g téged es meg orgazmusod sincs.

2022. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
22%

A nők csak a társadalmi elvárás miatt szexelnek, meghogy megtartsák a férjüket.

A magad nevében beszélj, légy szíves. Attól, hogy te frigid vagy, nem jelenti azt, hogy mi, többi nők nem élvezzük a szexet. A nőknek nincs orgazmusuk? Az elég baj. Dolgozz rajta, hogy legyen!

2022. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
82%

24. hozzászólóval egyet értek. Amúgy meg van két kezed, szóval... Nekem még vibrim nem is volt, de kb. ha magamnak, akkor a legutolsó hajam szála is beleborzong, újjászületek.

Egyetlen pasival sem éreztem ezt (pedig igényes voltam mindig a választásban is).

Ilyen értelemben nekem sem hiányzik, pasival (nővel sem).

N/26

2022. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom, én többször is eltudok menni a párommal egy menet alatt. Lehet van bennetek valami blokk ami nem engedi nem tudom. De ilyeneket írni, hogy csak a társadalmi nyomás miatt szexelunk 😂 agyam eldobom.
2022. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Pasinak hanyadik vagy?

Lehet kiszerettél belőle.

2022. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
38%

Felolem szexelhetsz azért a semmi élvezetért nőként, mint ahogy a kérdező is csinálja, de attól még a szex akkor is a férfiakról szól és az ő orgazmusukról…

Es rengeteg nő csak belemegy miközben nem is élvezi(mit is lehetne azon élvezni nőként)

Néha mar sajnálom hogy nem születtem férfinak, ha nemet válthatnék tuti megtenném, mert nekik biztosan nagyon jo a szex, sajnálom hogy én nőként ebből kimaradok

2022. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
61%
29: én azért a helyedben elmennék szexuálpszichológushoz. Attól, hogy te sajnálatos módon eddig nem tapasztaltad meg, nőként is jó szexelni. Azért csináljuk, én legalább is biztosan. Nem azért maradsz ki ebből, mert nő vagy, hanem van benned valami gát.
2022. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!