Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek szexelni. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek szexelni. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Van baratom, 3 eve egyutt vagyunk. O 26, en 20. Az előjátékot tokre elvezem, el is tudok menni hamar, minden oké. Viszont a szex szörnyű, utalom, nagyon sokszor faj is. Volt, amikor kevésbé fajt, es picit élveztem, de döntő többségében rossz, elelvezni semmikepp se tudnek tole. Mit tehetnék?

-Privatot nem kerek, csak ha tanács, tapasztalat

-Szeretjük egymast, nem nem csal meg, nem, en se csaltam meg, van kemia, odafigyelünk az elojatekra, próbáltuk mar tobb helyen, tobb pozba, sikositoval, ovszerrel, óvszer nélkül stb. Nem, nem tul nagy/kicsi a farka, pont jo méretű, igen, tudja kezelni a szerszámot.

Olyan erzes mintha égne a pnám tőle, túl szűk, fáj. Mi lehet a gond? Beszeltem par baratnommel, azok közül csak 1 mondta azt hogy szeret szexelni, többinek szinten faj, vagy nem erez semmit. Neten is azt olvastam hogy sok nőnek kellemetlen, nem

élvezi. Mit tehetnek, segítsetek.


2022. máj. 10. 16:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy van nekem szükségem pszichologusra, undorodom a szextől. Nem is tudom megérteni hogy miért így szaporodik az ember.

Mint az állatok.

Nekem csak tönkreteszi az életem hogy emiatt nem lehet kapcsolatom mert mindenki csinálni akarja. Ennél allatiasabb cselekedet nincs is.

Főleg hogy a nő használva van.

Es undorító, megalázó meg igazságtalan hogy a férfiaknak ilyen könnyen van orgazmusuk, a nők 95 százalékának meg nincs. Én ebben nem veszek részt soha

2022. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
27%

Ja ha neked így jó és örömmel leéled az életedet úgy, hogy az élet ekkora ajándékát nem használod ki, mert neked ez állatias - szíved joga.


Nekem van orgazmusom. Ahogy még rengeteg nőnek. Ha te nem akarsz, hát nem akarsz.

2022. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
24%

Egy ilyen undorító állatias cselekedet, miközben használják a nőket, az “élet ajándéka”…

Hát más az értékrendünk

Inkább megennék egy csótányt minthogy szexeljek

2022. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
29%
Téged használnak? Engem nem. Ha neked ez az értékrended, hát edd meg azt a csótányt. Én meg állatiasan hentergek a férjemmel.
2022. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kedves 33-as, te is ilyen undorító állatias cselekedet által lettél, ha nem tudtad volna.
2022. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
47%
35, igen? Honnan tudod hogy nem lombik baba vagyok?
2022. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
61%

Akkor apád egyedül végezte az allatias cselekedetet

Az önkielégítés is szex

Legalább szegeny edesanyadat nem "használta "

2022. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Az onkielegites messze nem olyan undorító mint a szex. Plane ha egy no csinálja magában. Nem elvezkedik rajtunk a saját örömére egy férfi.
2022. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Jézus, hova keveredtem… xd
2022. máj. 18. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!