Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az amikor az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor az embernek van barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt. Nem tudom elképzelni.

Szeretnék, de gondolom eléggé kevés szabadideje lesz az embernek, mert leköti az embert.

Akiknek van, vagy volt már, mennyiben változott az életed?


2022. máj. 11. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót fogsz ki akkor jó dolog, ha nem akkor megszivtad és van aki megkeserítse az életedet.
2022. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak olyan barátnőim voltak, akik annyira nem jöttek be, szóval jelenleg nem tudom milyen az, amikor az ember elègedett a nőjèvel. Valahogy van bennem hiányèrzet, hiába volt már csajom, olyan, mintha soha nem lett volna. Furcsa èrzès.
2022. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Stresszes. Figyelni kell, nehogy a feleség megtudja.
2022. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség a szingli élethez képest, hogy olyan mintha lenne egy szobatársad. Szóval privát élet amiben csak TE vagy, az kb. megszűnik. Ha el akarsz vonulni tőle is egy kicsit, pl. játék, hát azt a fél órát se tudod végignyomni hogy ne kérjen meg hogy mosogass már el, vagy menj el vele a boltba MOST, szóval kb. ez a legnagyobb különbség. A többit úgy képzeld el mit a filmekben, lesz egy párod akivel boldog vagy.
2022. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Kérdezd meg faterod


Atyaèg


Tényleg hülyit a post covid 😂

2022. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz mert nem lehet nyomulni a többi csajra
2022. máj. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

"tesó"!

Egy hibába ne ess bele.

Biztosan össze fog jönni a kapcsolat, nem erről van szó.

De nehogy bele éld magad 100%-ig,ne engedd olyan közel, hogy teljesen tönkre tudjon tenni lelkileg.

És amúgy.., hogy milyen?

Hát, az első nagy szerelem az mágikus.

Megváltoztatja az egész életed, viszont mondom, ne hogy elbízd magad.

Én így tettem.

Nekem azóta volt már egy másik, dupla olyan hosszú kapcsolatom, most megint padlón vagyok. :D

Csak fogd lazára, ne görcsölj rá és meglesz.

2022. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!