Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, az igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az igaz, hogy a szemetekben a humor(osság) nőietlen tulajdonság, ezért nem találjátok vonzónak egy nőben?

Figyelt kérdés

Úgy gondoljátok, hogy ez csak a ti terepetek/annak kellene lennie?

Fontosnak tartom kiemelni, hogy nem arról beszélek, amikor egy nő nevet a ti poénjaitokon, az tudom, hogy imponáló. A kérdés az, hogy mi a helyzet akkor, ha ő maga a poénos, a jó humorú, és meg tud nevettetni titeket gyakran.

Kérek mindenkit, hogy legyen őszinte magához, ne azt a választ húzza be kapásból, amelyik szerinte a legjobb megítélés alá esne.



2022. máj. 13. 06:37
A kérdező szavazást indított:
Igaz, valóban nehezebb (vonzó) nőként tekintenem egy ilyen nőre.
Nem igaz. Vonzó, ha van humora egy nőnek.
Nem szempont nálam, hogy humoros-e, nem lesz tőle sem jobb, sem kevésbé jó barátnőjelölt a szememben.
Nincs jó humorú nő, tárgytalan a kérdés.
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Nőként tudok válaszolni, egy kicsit konzervatívabb véleménnyel, szóval szerintem le fognak pontozni. :"D


Szerintem nagyon jó, ha egy nőnek van humora, engem is a poénok éltetnek, imádom a vicceket. VISZONT, az számomra nagyon visszatetsző, amikor direkt ilyen "disznó" vicceket próbál puffogtatni a kedves hölgy. Nálunk a munkahelyen van egy nő, aki próbál nagyon kemény meg férfias lenni, és ez a "vicceiben" is megnyilvánul, csak épp nem nevetnek rajta az emberek.

2022. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vonzo amikor egy no humoros.


Az a visszas, amikor csak erolteti es nem veszi magat eszre

2022. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"amikor direkt ilyen "disznó" vicceket próbál puffogtatni a kedves hölgy."


Az férfi én is visszataszító

2022. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy badarság.
2022. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem pont "disznó viccekre" gondoltam, valamelyest amúgy is szubjektív, hogy kinek mi a vicces. Inkább arra, hogy ha a férfi valóban humorosnak, szórakoztatónak találja a nőt, akkor képes-e nőként tekinteni rá/vonzódni hozzá, vagy akkor automatikusan haver státuszt kap tőle, esetleg kedvelni sem fogja a férfi, mert milyen dolog már ez.
2022. máj. 13. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem számít. Kinézet számít (természetesen a nőknek is csak az számít). Esetleg a harsánysággal kevered? Kövér nők szoktak rendkívül harsányak lenni (amire azt hiszik humor). Az valóban rendkívül visszataszító, mondjuk már a kövérség magában is az.
2022. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy függ össze a kövérség a harsánysággal...?
2022. máj. 13. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a legtöbb kövér nők harsány, amire azt hiszik humor, az összefüggés pedig, hogy ezzel kompenzálnak. Legalábbis próbálnának csak elég rosszul teszik, mert ez borzasztó visszataszító.
2022. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Imádom, ha egy nőnek van humora.
2022. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a jó humor egy kivételes intelligenciát feltételez, és imádom az okos nőket, sokszor találkozom humoros "csajokkal"!
2022. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!