Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők akik összejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők akik összejönnek "idősebb" férfiakkal, az nekik miért nem fura?

Figyelt kérdés

Az átlag fiatal nőknek 20-25 év, egy 30-40 közti férfi már vén öregember.


De vannak lányok akiknek meg ez teljesen oké (most azokat ne nézzük akik pénz miatt akarják ezeket a pasikat), hanem aki tényleg érzelmileg.


Ez most akkor hogy van hogy sok nő nem érzi rozzant vénembernek? Ő mit lát benne?



2022. máj. 13. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is teljesen okés lenne 20-25 év körüli hapsiként összejönni egy 30-40 közti nővel.
2022. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy 25 éves nőnek nehogy már öregember legyek 31 évesen :D
2022. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Csicskag... vagy? Hol öregember egy harmincas pasi?!

Te mi vagy? Valami kis taknyos szerencsétlen lúzer 0 élettel? Azok beszélnek így a sikeres igazi pasikról akik meg sem közelítik őket! Irigy szar kutya vagy!

2022. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Apakomplexus. Elég gyakori, bárhogy is próbálják ferdíteni a valóságot az irigyek.
2022. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem kortól függ, hogy ki számít öregnek, hanem korkülönbségtől. Pl nekem 5-6 év teljesen oké felfelé és lefelé is, de 10 már nagyon nem lenne az...


Amúgy meg ízlések és pofonok. Az átlagembernek erős preferenciája van a saját rasszár és a saját korosztályára a párválasztásban. Ez olyan tény, minthogy az emberek többsége heteroszexuálisnak mondható.


Kakukktojások persze vannak, mindenben van egy hibaszázalék, aminek a megléte nem változtat azon, hogy mi az általános. Hogy más miért kedveli a szélsőségeket vagy ő maga miért szélsőséges, annak meg ezer oka lehet, teljesen egészséges, normális okai is. Ahogy egy 2,2 méter feletti ember sem beteg attól, hogy az átlagember magassága valahol 150 és 200 cm között van.

2022. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Fiatalabb koromban ismerkedtem jóval idősebb férfiakkal, olyan 16-18 éves korom között volt a legtöbb ilyen, de 20 évesen is választott el 10+ év partnertől.


1) A szüleim között 10+ év különbség van, tehát nekem ez volt a természetes, hogy anyám mindenhol a legfiatalabb szülő volt, apa pedig a legidősebb férfi. Ebben nőttem fel.


2) Az első kapcsolataimban 3-4 év korkülönbség volt. Mivel ezekben a kapcsolatokban csalódtam, utána sorozatosan 10+ évvel idősebb partnereim voltak. Nem mintha jobbak lettek volna emberileg, vagy bármi. Ez tudatalatti folyamat volt.


/ Most vagyok 21 és a mostani kapcsolatom előtt jutottam el arra a szintre és megállapításra, hogy a korosztályom férfi tagjai felzárkóztak pszichésen és mentálisan annyira, hogy érdemesek lehetnek komolyabb kapcsolatra. Plusz rájöttem, hogy amelyik idősebb férfi az én korosztályomat kergeti, azzal valami nagyon nincsen rendben. Szépen lassan kinőttem ezt a rajongást feléjük, ahogyan várható is volt egyébként.


A mostani kapcsolatomban 5 év a különbség köztünk. Ez pont az isteni uzsicsomag, mert nincs köztünk generációs szakadék, viszont azt sem érzem, hogy egy gyerekes kavarás lenne.

2022. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy nem akarják, nem fétis, nem ezt keresik, nem "okés" nekik, hanem pont, hogy fájó, de mégis egyszerűen egymásba szeret két ember,és az egyetlen akadály köztük a nagy korkülönbség. Nem kell ehhez semmiféle apakomplexus sem, ahogy ezt szeretik sematikusan ráfűzni, előfordul, bár meglehetősen ritka, hogy szinte egy a lelketek, de van köztetek 20 év is akár...
2022. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne legyetek hülyék!

A 25 éves nőt nem a 30 éveshez viszonyította, hanem a 40 éveshez!

2022. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Mit kezdjek egy korombelivel??? Egy 25 éves, még nem élte ki magát, nem akar még gyereket, egyelőre még bulikázni akar. Ehhez képest egy 30as, 40es pasi már tudja mit akar, el is tudja mondani, tudja, hogyan kell bánni egy nővel, nem derogál fizetniük a randin, van egzisztenciájuk, és már szeretnének megállapodni!
2022. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26 eves vagyok, a parom 37, ket eve vagyunk egyutt, jovore osszehazasodunk. Az elozo parom 17 evvel volt idosebb nalam, masfel ev utan szakitottunk, de nem a korkulonbseg miatt.
2022. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!