Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy tapadnak rám az olyan csávók akiknek nincs ki mind a négy kereke? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval nem egyszer szállnak rám olyan férfiak, akikkel valami nem stimmel egyszerűen fogalmazva bolondok és ilyen nyomik...Az ismerőseim azt mondják azért, mert látszik rajtam hogy kedves vagyok, kedves,szelíd fejem van... Más is van így? Ez az én hibám is lenne hogy tapadnak rám az ilyenek?

2022. máj. 14. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Hasonlo a hasonlot vonzza.
2022. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj pár példát hol és hogy "tapadnak" rád és mit jelent a "nyomi" kifejezés és hogy ehhez képest te milyen vagy.
2022. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Utcán igazából engem is nagyon könnyen megtalálnak a zaklatók, kihasználva, hogy alacsony-vékony vagyok.
2022. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van valami baja. Nincs tökéletes ember.
2022. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Kicsit sedrének, hirtelennek tűnsz, talán azért.
2022. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Valószínű a kisugárzásod teszi. Normálisnak tűnsz első ránézésre. Nem a megközelíthetetlen és elérhetetlen kis királylánynak aki vágja már akkor is a pofákat ha ránéznek :)

Aztán gondolom hamar pofára esnek a bolondok és a nyomik.Ha nem is szemtől szembe nevezed így őket, de a reakciódból biztosan egyértelmű nekik hogy csalódtak benned, mert azt hitték majd nyitott leszel rájuk :)

De hát ilyen az élet...egy ilyen történetnél te úgy éled meg hogy még egy nyomi, vagy még egy bolond. A nyomi vagy a bolond meg úgy, hogy még egy pofára esés, és sose lesz nője :D Úgyhogy évekig nem is próbálkozik...de aztán újra jön az ihlet és beáll a sorba a pofonért :D

2022. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kedvességgel vegyél vissza, építs ki magad körül határokat, és akkor talán rendeződik valami.
2022. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túl nyitott és kedves vagy, lehet szimplán ilyen a természeted vagy csak udvariasság. Legyél határozott, legyenek határaid, és ne félj nemet mondani vagy elutasítani valakit. Akár párkeresési értelemben, akár általánosságban értem ezt. A nem az nem, nem kell magyarázkodni.

Ha a kisugárzásodon és a viselkedéseden az látszik hogy 100% nyitott vagy, kedves, és nem állítasz fel határokat akkor az könnyen félreérthető.

Plusz, ha azt látják rajtad hogy segítőkész vagy akkor rád fognak akadni, mert benned látják a megváltást.

2022. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valójában a nyomi lányok nyomizzák a velük egy szinten lévő hapit.
2022. máj. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Meg a "férfiak", akik kamu kérdéseket irogatnak ki itt :).

2022. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!