Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt a nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt a nem vagyok szerelmes, de full úgy viselkedek dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy srác és a barátai, akikkel mostanában nagyjából minden hétvégén együtt lógunk. Egy bulin kavartunk ezzel a fiúval, de úgymond megbeszéltük, hogy ez csak ilyen "barátság extrákkal" lesz, engem se zavar, ha mással van és őt se, egyiken se akarunk kapcsolatot, és közölte velem azt is, hogy nem is tud szerelmes lenni mostanában.


Viszont napiszinten irkálunk, már két hete együtt alszunk péntek-szombat, és mindig nagyon hozzámbújik, nem akar elengedni, becézget, csókolgat, reggelit készít nekem, egésznap marasztalna, már a szülei is ismernek, és el akar vinni velük vacsorázni. Törődik velem, vigyáz rám.

De közben meg más lányokkal beszélget , és beszél is róluk nekem, amikor nem együtt vagyunk, és együtt elemezzük ki ezeket a lányokat stb. Velük mégsem találkozik mostanában.


Én még mindig úgy állok az egészhez, hogy mi csak ilyen extrák vagyunk. Csak nem értem ha úgy ahogy mondja, hogy ő sem akar semmi komolyat, akkor miért viselkedik így?


Ő 22/F, én 18/L



2022. máj. 15. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Vannak ilyen emberek, akik a laza dugópajtival programoznak meg ismeri őt a baráti társaság stb. de ettől még nem akarnak többet. Ha te csak szexelni akarsz és ezek a dolgok nem férnek bele, akkor tisztázd vele.
2022. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!