Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen élményt adjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élményt adjak neki?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz 22 éves a barátom, és valami olyat szeretnék adni neki, aminek igazán örülne.

Eddig feljött ötletnek hogy Nike By You által customized Air Force 1-t adjak, vagy Jordan 1-t.

Viszont jobban ragaszkodok ahhoz, hogy valamilyen élményt adjak neki, de nincs ötletem. Neztem a Sound, Sziget jegyeket, csak ugye ahhoz nekem is kene bérlet, így az mar jóval drágább, mint a keret amit ebben a hónapban erre tudok szánni.


Tudtok segiteni, hogy mit adhatnék, aminek igazán örülne?


(FONTOS: Bornyito meg penztarca meg ilyen személytelen dolgok kizarva, plusz az intim jellegu tippekre és a “te ismered igazan” okoskodasokat sem szeretnem, szimplán érdekel milyen programok vannak (bárhol) ami 50-60 ezer Ft-ból kijön. Koszii)



2022. máj. 16. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Sétarepülés?
2022. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Közös sajtkóstoló borvacsora, hőlégballonozás, ha van jogsija, akkor élményvezetés a kedvenc kocsimárkájával, wellnesshétvége.

Egyébként nézz szét a Feldobox weboldalán. :) Itt van pl. az adrenalin kategória:

[link]

2022. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Páros élményfestés is van szinte minden városban, ott egy kedves emléket is alkothattok. :)
2022. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben böngésznék olyan kuponoldalakat, mint a bónuszbrigád. Nem "kötelező" onnan vásárolni, bár szoktak néha igazán jó ajánlatok lenni, de nagyon jó ötleteket lehet onnan meríteni.
2022. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hellmano ***** válasza:
Egy classic Jordan 1-es az jó választás mindig :)
2022. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én unokahúgomat és a legjobb barátnőjét viszem élményfestésre szombaton. Mindkét lány májusi, két nap különbséggel. Utána elviszem őket ebédelni.

Én is a legjobb barátnőmmel voltam ilyenen, mint közös szülinapozás, egyébként tényleg nagyon buli :)

2022. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, tök jó ötleteket adtatok már most! :)


Élményfestésen nem rég voltunk, 1-én a névnapomon, úgyhogy az most sajnos kilőve. :/


#5 Van már Jordan 1-ja, igy ez a masodik lenne. szerinted igy is jo valasztas lenne?

2022. máj. 16. 20:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Esetleg még jó lehet egy hosszabb (3-4 napos) túra akárhol, akár repülővel, vagy szomszédos országokban autóval, kempingben stb. Erre tippek esetleg?
2022. máj. 16. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Írj neki egy rappet arról, hogy bejön neked.
2022. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik barátomnak azt adtam szülinapjára hogy elvittem bowlingozni és én álltam. Szóval szerintem a bowling tök jó, de nem horror.


De pl szabadulószoba is jó program lehet.

2022. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!