Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekvállalás egy olyan férfival akinek te vagy az első belefér?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2022. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Rizikós, ha már nincs 30-on túl, akkor kevésbé. Ugyanis az ember kíváncsi és tapasztalni akar. Ezért a hűtlenséget bele kell kalkulálni a dologba. Ismerek szent szüzeket, akik azt mondták egyetem előtt, ha azt a nőt megkapom soha senki nem fog kelleni. Aztán ahogy a szeme kinyilt, már mindenkit megakart dugni, erről ennyit.
2022. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha már ez felmerült akkor rossz , és nem biztos hogy FFI hibája
2022. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

attól félsz, hogy 30-40 éves korában rájön, hogy még nem élte ki magát, nem tapasztalt eleget és elmegy csajozni? Persze, megtörténhet.

De ugyanúgy megtörténhet azzal is, akinek már sokadik vagy, mert neki meg hiányzik a változatosság.


Szóval; nem gondolom nagyobb kockázatnak

2022. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A #2 nyilván le lett pontozva. De aki nem szivárványos mesevilágban él, az látja, hogy van ott igazság. Minimális azoknak a férfiaknak (vagy nőknek) az aránya, akik egy ember mellett maradnak. Én személy szerint össze sem jönnék egy kor felett (20+) szűz pasival. Az egy dolog, hogy a szex mennyire nehezen indulna, de valószínűleg úgyis felébredne benne, hogy mással is akarja, meg ezt és azt még kipróbálná. Aztán gáz, ha 40 évesen 2 gyerekes apukakénk tör rá, hogy még nem élte ki magát, márpedig ez nem ritka. Nekem ez túl nagy rizikó.
2022. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

#5

Szerintem meg nagyságrendileg ugyanakkora az esély arra, hogy aki "megszokta a változatosságot" mert sok partnere volt már, az nem fog felhagyni ezzel és unatkozna egyetlen partner mellett.

Én szimplán nem kezdenék olyannal akinek az a "kiélni magát" hogy minél több emberrel kefélhessen. Szerencsére vannak akiknek az élete nem ennyire egysíkú és szörnyű hogy csak ezzel tudja feldobni.

2022. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván az a pasas fogja hajtani a nőket, aki 30 évesen is szűz volt. Aha, persze. Amelyik nő ettől fél, az egy önbizalom nélküli szerencsétlenség.
2022. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dregor ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy, hogy hány évesek vagytok és jelenleg milyen terveitek vannak a jövőre nézve. Egyáltalán éltetek már együtt egy percet is?
2022. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván a vágy meglesz benne, hogy de jó lenne csajozni, kiélni magát, de az ilyen pasasok megtanulták már, hogy az életben ne várjanak sokat a nők terén. Sokszor pont, hogy örülnek, hogy végre sikerült egy csaj. Ismétlem, szívesen kiélné magát, de az esélyei ismeretében örül annak, ami jut.
2022. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!