Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, illetve ti hagynátok a lányt?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátomnak van egy barátság extrákkal kapcsolata, pontosabban ilyen heti 1-2szer összejárnak szexelni az egyik szaktársammal. Megbeszélték, hogy egyikőjük sem szeretne kapcsolatot.

A srác “hűséges”, nem kavar vagy szexel mással, csak a lánnyal.

Viszont tegnap voltunk bulizni, a srác nem volt ott egyik haverom, a lány meg neki a legjobb barátnője.

A lány smárolt a buliban egy sráccal meg át is ment hozzá utána.

Ti erről mit gondoltok? Csak szimplán kiváncsi vagyok, nekem sosem volt ilyen fwb kapcsolatom, nem is szeretnék, mert szetintem nem lennék rá képes.


2022. máj. 17. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szexpartnerség, akkor gondolom nyitott a dolog. A barátod lehet többet érez, mint a lány. Én se mennék bele ilyenbe amúgy.
2022. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, ők mit beszéltek. Ha azt, hogy csak egymással létesítenek fizikai kapcsolatot, akkor megcsalás. Egyébként a szexkapcsolat nem arról híres, hogy "hűségesek" a felek. Pont a laza erkölcs és a felszínes párkapcsolati gondolkozás megnyílvánulása. Tudd meg elsőkörben, hogy a barátod milyen egyezséget kötött és hogy mennyire akarja, hogy más beleszóljon ebbe.
2022. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt csinál amit akar, nincsenek kapcsolatban:)
2022. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a lényege az egésznek hogy NEM járnak, mindenki azt csinál, amit akar.
2022. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt szexkapcsolatom.

Nem fogadtam hűséget, hiszen nem voltunk kapcsolatban

Én is kavartam, ismerkedtem mással közben

2022. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! :)
2022. máj. 17. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megcsalás? Nincsenek kapcsolatban.
2022. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak el tudom képzelni, hogy zavarja a srácot, ha amúgy más is “jár benne”.

De igazatok van

2022. máj. 17. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem jár benne senki, nem egy szexuális eszköz:D

Fordított esetben gondolom oké, hogy a hímribi belelógatja másba a két centis pusztítót

2022. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy zavarja a srácot? Mindjárt meghatódom. Heti 1-2x megdugja, mást nem akar vele, de elvárná a hűséget? LOL
2022. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!