Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakul valami kettőnk között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakul valami kettőnk között?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok a lány 24. A barátom párja de alakul köztünk valami,nem sokat beszéltünk eddig de mostanában minden nap,a haverom nem is tud róla,de nem volt több ,max egy érintés vagy ölelés de semmi több. Már úgy érzem elég jól megismertem és már tudom a gondolatait,ő is így van ezzel. Szerelmet nem érzek iránta ,de szeretem és hiányzik ha nem beszélünk és ő is így van ezzel. Nekem ez nagyon fura pláne hogy a haverom párja és ezt ő is tudja érzi és így van vele ő is.

Nekem azért is fura ez mert máskor volt az a plusz ami be indított bennem valamit egy nő iránt és szerelmes lettem ,de ez más,nagyon más.

Volt más is ezzel így ?

Mi lett a vége?

Szerintetek lehet ebből komoly kapcsolat?

A válaszokat előre is köszi.



2022. máj. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Minden nőnek imponál ha egy pasinál nyert ügye lenne, egot simogat.

Aztan majd zavarná az is nehogy bnőd legyen

Neki nem kellesz ugyan de ne legyen senkid csak őt istenitsd .


Ez ilyen1

2022. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Erre szoktam mondani, hogy 20-on éves korban nincsenek a kapcsolatok kőbe vésve.
2022. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 Mit értesz ez alatt? Láttál már hasonlót?
2022. máj. 17. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez a haver/barát kategória lenne nőként, pedig mi állítólag emócionálisan előrébb vagyunk.

Na és, barátkoztok, ha mint nő nem érint meg, akkor ezen miért gondolkozol?

2022. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy 20-on évesen nagyon sokat nyom a latban, hogy milyen a nőd külseje. Egy sereg negatív tulajdonság fölött elsiklunk egy jó segg, parádés cici miatt. Aztán amikor jön a lány, aki lehet, hogy kevésbé jól néz ki, de egy rugóra jár az agyunk, jó beszélgetni, együtt lenni, akkor rájövünk, hogy lehet, hogy vele kéne leélni a hátralévő életünket.
2022. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 Tehát ha nincs szerinted első látásra szerelem akkor vagy testi vonzalom akkor kár erőltetni? Nem elég az a kötődés ami kettőnk között van semmire sem?
2022. máj. 17. 19:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!