Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen férfiakra használjatok a pasi szót?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy kire használjátok a fiú, srác, pasi, férfi szavakat? Ez kortól fűgg, vagy mitől?

Hallottam már hogy pl. a pasi szót olyan férfiakra használják a nők leginkább akik jól néznek ki, vonzóak, és relatíve fiatalok.



2022. máj. 18. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasi nekem bárki, aki jól néz ki, kortól függetlenül.
2022. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Fiú - kb tizenévesekre szoktam, akiket gyereknek tartok. Srác - huszonéves korosztály, de mondtam már facér, fiatalos negyvenesre is. Általában ezek az emberek szimpik, de nem jönnek be. Pasi - aki jól néz ki, és elmúlt 30. Férfi - na azt nálam kevesen érik el, ez az alfa kategória, akik ténylegesen, régi vágásúan férfiasak.
2022. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire. Nincs olyan kategória akire kifejezetten.
2022. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pasi - 20as éveiben járó, tehát már nem gyerek, de idiótán, gyerekesen viselkedik, komolytalan, megbízhatatlan.

Fiú - akik még tényleg gyerekek.

Srác - olyan hímneműek akiket kedvelek, kortól független.

Férfi - igazi férfi, komoly, megbízható, erett gondoloodású, udvarias, tisztelettudó, magabiztos, akire lehet számítani, tiszti a nőket és a férgiakat egyaránt és önálló

2022. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. ahogy a #2
2022. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Sokan nincsennek tisztában azzal, ha egy férfi jó anyagi helyzetű, jó munkája van és szorgalmas sokszor nem jár kézben a kedves ,udvarias, úriember személyiséggel. Persze tök jó fejek egy ideig amíg új a helyzet számukra ,ki nyalják a valagad amikor meg megszokottá válsz akkor minden jó tulajdonsága eltűnik, ami felcserélődik aroganciára ,lekezelésre. Arra mondhatod hogy igazi férfi akivel legalább 3-5 évet éltél együtt.
2022. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

- fiú/srác: fiatal fiú/srác

- pasi: hmm. azt most nem tudom, hogy külsőre helytálló-e, amit említettél (jó kinézet), de az biztos, hogy arra használom, aki még mindig nem a FÉRFI kategória, tehát nincs meg benne az a bizonyos, hogy férfinak híjam, kicsit éretlenebb, komolytalanabb.

- férfi: férfi aki már komolyabb hozzáállással van, és komolyan lehet venni. kellően értelmes és érett felfogása van, tudom tisztelni, vannak értékei.



Van olyan srác, aki annyira gyerek és életképtelen kb, éretlen, stb, hogy nem tudnám férfinak hívni, mert nem az.

2022. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!