Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ezzel a célja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett ezzel a célja?

Figyelt kérdés

Ismertem egy lányt, hosszú ideig barátok voltunk. Úgy viselkedett mint aki össze akar velem jönni, én nem léptem felé, pár hónap után össze jött egy másik sráccal. Direkt úgy posztolt közös képeket hogy szinte csak én lássam őket. Aztán nekem lett barátnőm és akkor hirtelen szakított a csaj a sráccal pár hét után. Azóta a csaj ilyen lelkizős szövegeket posztol mint aki nagyot csalódott stb.

Barátnőm szerint csak féltékennyé akart tenni a csaj engem a sráccal.

Szerintetek mi lehet az igazság?



2022. máj. 18. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az az igazság, hogy te vagy érte oda, hogy még a csajod mellett is azon kattogsz, hogy ő mit csinál, vajon mire utalgat stb..
2022. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Féltékennyé akart tenni
2022. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Az az igazság, hogy valóban te vagy oda érte, és minden más eseményt úgy magyarázol, mint ha fordítva lenne, és mindenféle jeleket látsz benne.
2022. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy nő veled akar lenni akkor nem jön össze mással!
2022. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Komoly kapcsolat lehet a mostani...

A csaj valószínűleg az előző kapcsolatàt gyàszolja.


"Azóta a csaj ilyen lelkizős szövegeket posztol mint aki nagyot csalódott stb"


Előző paliba csalódott , neked nem sok rahatasod volt erre

2022. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A csaj már rég az utánad lévő exéért van kibukva, nem miattad.
2022. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szívta a véred egy fiú haverjával, hogy lépj valamit, ennyi.
2022. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mi az igazság, aki ennyire manipulatív érzelmileg annak én nem ülnék fel a helyedben a hintájára. Éket ver a mostani kapcsolatodba. S ha mégis szakítanátok akkor lehet megint hülyére venne, vagy lelécelne 2 hét múlva hogy ááááh úgysem működik.
2022. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!