Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, mi lehet ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, mi lehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Veletek már volt olyan, hogy interneten beszélgettetek valakivel és egy idő után olyan érzés fogott el benneteket, hogy muszály találkoznotok vele és nem bírjátok kiverni a fejetekből? Még sosem találkoztunk, nem bírom kiverni a fejemből. Miért lehetséges ez? Nagyon furcsának találom ezt az érzést. Lehet ennek valami jelentése? Köszi, előre is! :) 23/L



2022. máj. 19. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele, aztán kiderül, hogy ténylegesen van-e benne annyi.
2022. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a tudatod alatt elkápráztatott téged, csak valahogy ezt önmagadnak nem tudod beismerni. Persze ez az érzés nem egyedi esett, bárkivel megtörténhet.
2022. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen lány. Egy bizonyos témájú face csoportban ismerkedtünk meg, majd nagyon össze melegedtünk. Már amennyire neten keresztül ez lehetséges. Aztán elszúrtam. Összejöttem egy másik lánnyal, aki mondjuk közös barát féle volt. Ő ezen kiakadt, és egyre távolságtartóbb lett. Végül összevesztünk és már jó ideje nem beszélünk. Ő szerintem nem is akar. Azóta is gyakran eszembe jut hogy mi lett volna ha...
2022. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fényképet muszáJ cserélni vele, nehogy meglepetés érjen ;).
2022. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez attól van, hogy amit nem látsz a másikból, nincsenek róla szemtől szemben benyomásaid - mint mikor élőben mondjuk látod hogy valaki állandóan fészkelődik míg ül, akkor levágod, hogy ő ilyen izgága típus pl., pedig nem beszélgettek erről, nem onnan tudod meg, hogy elmesélte, hanem mert van róla egy benyomásod - na az ilyenek nem jönnek át a neten, és ilyenkor elkezded idealizálni az illetőt, ami tök természetes, mert olyanra pótolja ki az agyad a róla alkotott képedet, hogy az pont megfeleljen neked.


Ez nem baj, csak tudd, hogy amíg nem találkoztál vele élőben, az addig félig a képzeletedben létező ember.


Bár nem tudom pontosan mit értesz neten beszélgetés alatt. Írogatni egymásnak vagy videochatelni? Még kamerán keresztül is más megismerni valakit, mint élőben találkozni.

2022. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak neten írogattunk eddig, nem videochateltünk még sosem.

Lehet elengedem, mert mindig csak én kezdeményezem a beszélgetéseket. :/

2022. máj. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!