Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MGTOW ideológiát követő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGTOW ideológiát követő férfitársaim! Ti hogy élitek meg ezt az életstílust? Mi a motivációtok? Hanyadik szinten vagytok?

Figyelt kérdés

Megkérem a manginákat, fehér lovagokat, béta orbiter pincsikutyákat, ginocentristákat, feministákat, incelgyűlölőket, és úgy a nők minden típusát, hogy ignorálják a kérdést, nem rájuk vagyok kíváncsi!


Incelek, akik fontolóra vették az MGTOW életformát, jöhetnek!



2022. máj. 21. 11:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Azt ugye tudod, hogy attól még, hogy ilyen nemlétező kitalált erőltetve fabrikál retardált kifejezésekkel dobálózol, még továbbra sem fog több punci jutni?
2022. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1-es, mondd, te nem tudsz olvasni? Menjél már máshová provokálni, jó? Semmi szükség a gúnnyal előadott k9nyhai filozófiádra!
2022. máj. 21. 11:42
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Femináciként (itt legalábbis így definiálnak) engem amúgy roppantmód érdekel a lelkivilága egy mgtow-snek.
2022. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-as, akkor mi a fenét keresel itt? Ezt bejelenteni? Ezt amúgy is tudtuk. Akkor húzás innen!
2022. máj. 21. 11:44
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

#2 ne keverd a szezont a fazonnal. A konyhai filozófiám az, hogy a borsnak mindenben IS helye van, az oregánó-bazsalikom kombónak meg majdnem mindenben is.


Amit fent írtam az tény, nem filozófia.

2022. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5


Ja, csak nem vagyunk rákíváncsiak, úgyhogy húzás! Kérdést tettem fel, és mivel te nem tudsz erre érdemben válaszolni, tünj a fenébe!

2022. máj. 21. 11:51
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

5-ös


Hahaha! Jót röhögtünk, nsgyon viccrs vagy. De most vándorolj odébb erről a kérdésről!

2022. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

4-es:

Tehát nem beszélgethetek el veled, vagy más mgtow-sekkel, hogy miként éreznek? Nem érthetem meg a helyzeteteket?

Bocs, de a stílusod alapján nem mgtow vagy hanem egy nőgyűlölő barom, aki nem jut puncihoz elégszer és most próbálja magát olyan helyre kategorizálni, ahova nem való, de ha beillene akkor lelkibékéje lenne.

2022. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Mi van itt, kiszabadult az össze incel aki puncit csak jpg formátumban látott?
2022. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

8


Ha jól vettem ki, te nő vagy. Hogy is érthetnéd meg, hogy miért léptünk erre az útra?

Egyébként az én történetem rém egyszerű.

Nekem a csajozás terén sohasem voltak gondjam, csak azzal, ami egy párkapcsolatban létezett. Az állandó hiszti, az elvárások, az időm beosztása.

Egyszer azt mondtam, hogy elég. Azóta én rendelkezem minden szabadidőmmel, erőmmel, pénzemmel.

Jobb így.


1 és 9


Az, hogy minden második szavatok a punci, az inkább rólatok alkot elég szánalmas képet: ti iatenítitek a puncit.

Képzeld, sok MGTOW úgy van ezzel a női szervvel, hogy egyenesen undurodik tőle (legalábbis a 3. szinttől.

2022. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!