Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki nálam 10 évve idősebb de sohasem volt barátnőm. És ez a nővel nagyon jól kijövünk, sokat találkozunk, vonzó is számomra és szerelmes is vagyok belé. Viszont neki nincsen pasija, de ez a nő nagyon ilyen okos meg határozott és engem is állandóan "tanitani" akar meg "nevelni" meg ilyenek, de ennek ellenére eltudnám vele képzelni hosszabb távon kapcsoatot mert fejlődő képes is vagyok és szeretem ha tanulhatok is valakitől pláne akit szeretek.

Viszont az előző exe elmondása szerint szivsebész volt meg volt üzletember exe is.

Én pedig nem vagyok ilyen "nagy" ember ezért nincs és nem is volt soha önbizalam, átlag szakmával és átlag fizuval rendelkezem. De őt is nem zavarja azt mondta. De még nem történt köztünk testi kapcsolat.

Szerintetek mi legyen? Mert annak ellenére hogy szerelmes vagyok belé, ő szerintem nem ilyen pasira vágyik mint amilyen én vagyok, pláne hogy ez a nő ez okos és ilyen "elit" exei voltak neki korábban és én soha nem leszek olyan.

Hogy legyek vele együtt, vagy szakitsam meg vele a kapcsolatot, mert félnék tőle hogy esetleg ha talál magának pasit akit meg kedvel meg minden akkor nem lesz már velem együtt.

30/F.


2022. máj. 21. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a tökeidet és légy férfi! Legyen önbizalmad, légy határozott, magabiztos és nem lesz gond! 40N
2022. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan azt akartam írni mint az #1 (Szerintem táv telepata) :D
2022. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt még nem mondták rám kedves 2-es. :-D

Csak mert pont egy idős vagyok a kérdező barátnőjével, gondoltam hasonlóan gondolkodhat férfiak terén. 40N

2022. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó meglátás, minden nőnek ez kell. :)
2022. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, az a nő tudja mi kell neki! Vágj bele!
2022. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3:

Szóval idősebb pasi, mára már kizárt...😛

2022. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, nem kell kiforgatni a szavaimat. :-D Ilyet nem momdtam. :-D
2022. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*mondtam
2022. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!