Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lekoptatás? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lekoptatás? Nem tudom értelmezni..

Figyelt kérdés

Van egy lány, kb 2 hónapja ismerem, beszélgetünk, egyszer találkoztam vele. Sokat nem beszéltünk egy egyetemi buliban ismertem meg.

Utána elkezdtünk beszélgetni írásban, majd egyszer csak 2 hétig nem írt vissza. Elkönyveltem magamban, hogy oké, nem vagyok neki szimpatikus, nem is foglalkoztam vele többet.

Majd hétfőn rámírt tök váratlanul, hogy nem vagyunk-e véletlen az egyik szórakozóhelyen.. mondom nem, meccset nézünk majd megyek haza, másnap korán kell kelnem.

Azóta megint beszélgetünk picit, mondta, hogy majd szívesen találkozna velem/mehetnénk majd egyszer valahova.

Mondta lesz valami zenés fellépése de olyan illedelmesen lekoptatott, hogy nem lesz valami nagy szenzáció meg stb, kicsit azt sugallva, hogy nem szeretné ha elmegyek.

Majd ma kérdeztem, hogy lenne-e kedve jövő héten találkozni, kiülhetnénk este fele egy helyre (nem mennék a részletekbe, randira hívtam konkrétan).

Erre annyit írt, hogy fhú, mostanában elég stresszes az egyetem.


Nem értem mi van..


21/f



2022. máj. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A szovege meg utalhat arra is,h az idotoltes formaja nem tetszett. Lehet,h strandra menne napozni. Az stresszoldo vagy egy furdobe vagy szaunaba. Ezek stresszoldok!!


Ajanlj ilyen programokat vagy kerdezz ra,milyen programhoz van kedve,hova menjetek.

2022. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi van :)

Még egy kísérletet tegyél a randira hívással egy héttel később, és ha akkor is kitalál valamit, hogy nem jó neki, akkor felejtsd el.


L

2022. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 harebell ***** válasza:
Kicsit dobd át a labdát, mondd, hogy szóljon, mikor érne rá (ez vizsgák miatt tényleg nem mindegy) és hogy hogyan szeretne lazítani (erre tehetsz programjavaslatot, de nyitva hagyhatod a kérdést). Ha szeretne veled találkozni, valamit kitalál.
2022. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan dolog amit úgy hívnak talon és te ebbe vagy benne
2022. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi az a talon?
2022. máj. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!