Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak, hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, hogy oldjátok meg munka és család mellett azt, hogy (több) vasat is tartotok a tűzben?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel, olyan részletesen is akár, hogy időbeosztást is írhattok, hogy pl reggel 6-14-ig meló, utána hazamegyek a családhoz, vagyok valameddig, kaja, pancsi stb aztán tegyük fel délután 5-re megyek az 1. számú csajomhoz, mert éppen aznap ő ér rá, akkor azzal elmegyek ide-oda, a feleségemnek közben azt mondom hogy beülünk egy sörre a munkatársakkal, aztán este hazamegyek.. Gyerekekkel játék, vacsi, később feleséggel játék.. Másnap ugyanez, annyi különbséggel, hogy a 2. számú csajhoz megyek, mert az 1. éppen nem ér rá, a 2. meg éppen igen és így stb stb, írjátok már le hogy ezt hogy lehet fent tartani akár éveken keresztül is? Lebukás nélkül persze

2022. máj. 22. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
nagyjából így
2022. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Azt az alkalmankénti 2 órát nem veszi észre senki.
2022. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem tiszteled a feleséged? Vannak nők, akik megengedik, hogy mással is lefeküdj. Ha ez az igényed, kereshettél volna olyan nőt. Sajnálom a családodat. Úgyis le fogsz bukni és a gyereked is sérül.
2022. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

22:22 es 22:28

sejtettem, köszönöm szépen:)

2022. máj. 22. 22:32
 5/12 A kérdező kommentje:

22:30

Nincs feleségem, nő vagyok:) Csak hallottam ezt-azt... Van fantáziám, nem azért, csak nekem ez...

2022. máj. 22. 22:38
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
A pasim 3 órát töltött velem. Már az együttlétekkor. Olyan havi, másfél havi szinten találkoztunk. 1 év 4 hónapig tartott az egész. Sose lett volna vége, ha nem buktatom le. Nem akartam belebarmolni a kapcsolatába, de úgy gondolom a barátnőjének joga van tudni, hogy kivel van együtt. Egyébként a pasi azt mondta nagy peckesen, ha nem velem, akkor megcsalta volna mással. Mondom gratulálok. :) Igazi férfi vagy.
2022. máj. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Te pedig igazi NŐ vagy ettől, azt hiszed ? Amíg együtt voltatok, addíg jó volt vele biztos neked is. És mit akartál volna ?

Erre inkább a bosszú, szép vagy mondhatom :-)

2022. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok igazi nő. Sose mondtam. Nem bosszú. Tudod milyen ügyesen hazudozott? Sose említette, hogy foglalt, pedig milliószor rákérdeztem. Letagadta. Lehet engem pocskondiázni, de a pasi se egy szent. Ha képes volt a barátnőjét (nem engem) megcsalni.
2022. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az sokkal jobb lett volna, ha tovább hazudozik neki a pasi és félre.. :)
2022. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5:48

És hogy sikerült lebuktatni? Bár ahogy hallani szoktam, lebuktatják saját magukat:D Teljesen logikus egyébként, hosszú évekig nem lehet hazudozni, mindent úgy észben tartani stb

2022. máj. 23. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!