Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha ráírnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha ráírnak a párodra vagy más nemű barátai vannak?

Figyelt kérdés
Ti mit "várnátok" el a barátotoktól barátnőtőktől, ha messengeren random egy férfi/nő ráírna, hogy kell szerintetek ezt lereagálni. Mennyire vagytok azon kiakadva ha a párotoknak lenne vele ellentétes nemű barátai akikkel találkozna is? 26 évesek vagyunk barátnőm nagyon vonzó és a cégénél 1-2 kollégája néha bepróbálkozik nála, rá írnak hogy mizu vagy hogy jó reggelt meg az összes többi ilyen beszélgetés kezdeményezős dolog. Titeket nem zavarna, ha a párotok visszaírna és beszélgetne? Zavarna ha a közös baráti társaságotokon kívűl lenne neki ellentétes nemű barátja akivel beszélget messengeren vagy akár találkoznak is? Belefér ez egy kapcsolatba?

2022. máj. 22. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

nem a tulajdonod, természetes, h. lehetnek barátai, ellenkező neműek is.

a barát az, akivel nem dugsz, hanem barát.

akivel dugsz, az a szexpartner.


a magyar párkapcsolatok egyik negatív sajátossága, h. nem barátkoznak senkivel, mert van párjuk, és kész.


aztán, ha szakításra kerül a sor, néznek ki a fejükből, mert nincs baráti kapcsolati hálójuk.


szval igen... én nem tűrném, h. a pasim megszabja nem kivel barátkozhatok kivel nem.

2022. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna!

Miért ne lehetnének nem közös barátai? A probléma az lenne, ha tényleg random emberekkel levelezne, párkeresési céllal vagy a kollégáival vonzalomról, szexről szólnának ezek az üzenetek.

2022. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam beleszólni, hogy ő hogyan élje az életét. Ha megcsal, akkor majd megbeszéljük, hogy mit hiányol a kapcsolatunkból. Változtassunk-e vmit vagy inkább szakítsunk. Joga van bármikor elhagyni engem, ha nem akar már velem lenni. Az egy természetes dolog, hogy próbálkoznak nála mások. Én is úgy jöttem össze vele, hogy próbálkoztam. Az ő dolga, hogy hogyan reagál rá. Én annyit tudok tenni, hogy minden nap megmutatom neki, hogy számomra mennyire különleges ember és ő majd eldönti, hogy ez elég-e neki vagy inkább másra vágyik, valaki mástól.
2022. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj hogy az ilyenekből könnyen dugás is lehet.
2022. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem mindegy? Ha félre akar lépni, félre fog így is úgy is. Akkor meg már nem lesz kár érte.
2022. máj. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Felesleges ezen aggódni, az embereknek lehetnek időnként újabb barátai, legalább nem az lesz, higy állandóan otthon ül, hanem el tudja magát foglalni, tud társaságban lenni, kell az embereknek a tér. Félrelépni nem emiatt fog valaki, tiltani meg nem lehet.
2022. máj. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
#5 Nem mindegy, mert gyakran nem derül ki. Aztán könnyen lehet, hogy egy olyan nőre vesztegeted az időd, aki megcsal.
2022. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nekem van 1-2 férfi barátom, akik fix megbízhatóak, de ha ők mégse lennének azok én az vagyok. Viszont jobb nyitott szemmel járni, sokaknak finomabb a foglalt szerszám, az olyasmit nem viselem el mikor egy határt átlép a téma/viselkedés, lehetnek lány barátai de hülye nem vagyok. Tudom jól magamból kiindulva hogyha nem akar semmit a pasitól akkor véletlen se ad arra utaló jeleket.
2023. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azok a kollégák lehet, hogy nyomulnak, viszont a barátnőd dönti el, hogy mit csinál azzal a ténnyel és ha te meg is tiltanad neki, hogy ne írjon velük többet attól még beszélhet velük. Bízni kellene benne, természetesen ha látod, hogy az ismeretségbol több alakul, téged hanyagol és hasonlók, akkor illik szakítani.

De te nem fogod tudni megallitani őt ha olyan fajta ember.

2023. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!