Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bulizni a barátnőiddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bulizni a barátnőiddel szeretsz vagy inkább a barátoddal?

Figyelt kérdés
Kb hány éves korodig szeretnél /jártál rendszeresen bulizni?
2022. máj. 23. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tegyük tisztába. Sose voltam egy discoba járós, inkább kulturált koktélozós helyekre járok, vagy valakinek a lakásán szoktunk össze gyűlni. A válasz annyi, hogy attól, hogy kapcsolatom van, akivel együtt is bulizunk, még ugyan úgy megyünk külön is. Én is, ő is. Ezt nem kell kinőni, teljesen normális, ha külön is szórakoznak a felek. Az a nem normális, ha egy lépést nem lehet egymás nélkül megtenni.
2022. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

17 évesen volt pár hónap amikor bulizni jártam a barátnőimmel, azóta nem voltam és nem is hiányzik

35N

2022. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi számít bulinak.

Ha zenés bulira gondolok, mint egy koncert, akkor oda barátnővel megyek szívesebben, mert a férjemmel nem egy az ízlésünk és nem is érezné jól magát. 1 (mostanában 2) évente megyek koncertre. Huszonéveim elején is maximum félévente 1x mentem.

Ha bálra gondolok, akkor oda a férjemmel megyek, akár kettesben is.

Amit viszont mindketten szeretünk és viszonylag gyakoriak is, azok a baráti összejövetelek a közös barátainkkal és párjaikkal valamelyikünk otthonában. Szalonnasütés, iszogatás, ilyesmi.

2022. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Discoba járni útálok. Házibulikba, bárokba járni viszont nagyon szeretek. A barátnőimmel és a barátommal is nagyon szeretek, közel ugyanannyira. Mindkettő más jellegű kikapcsolódás, de ha nagyon muszáj választani, akkor talán inkább a barátommal.
2022. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem jártam bulizni, nem az én világom.

Maximum a párommal együtt szoktunk közös progikra menni. Az sem bulizás kategória. 12 év alatt 3 koncerten voltunk😂, nem igazán jellemző. Egyedül nem is megyek egyáltalán sehova a munkahelyemen kívül, nincs semmi kedvem emberek közé menni, ha nem muszáj, nem vagyok és soha nem is voltam társasági ember, kamaszként is ilyen voltam. Inkább bekuckózok és könyveket olvasok, sorozatokat nézek neten, ha tehetem, illetve kutyázok:)

36/N

2022. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bulizni csak és kizárólag az egyik barátnőmmel szerettem, szeretek, mert neki van hasonló zenei ízlése, mint az enyém, mindketten a 70-es, 80-as, 90-es évek diszkó, rock 'n'roll és rockabilly zenéit szeretjük és egész ejszaka tudunk táncolni ezekre a számokra. De ő Amerikába költözött, így ritkábban tudunk partizni. Vele kb 24 éves korunktól tartottunk havi 1 ilyen éjszakát. Ilyenkor egyáltalán nem iszunk alkoholt.


A hugával, a másik barátnőmmel, inkább a beülős, borozgatós, dumálós dolgokat szeretjük.


Ha hárman együtt vagyunk, akkor egész éjszaka képesek vagyunk sétálni a városban, dumálni, néha beesünk egy karaoke bárba és elvernyákólunk nagyon gáz számokat.


A férjemmel meg más típusú helyekre járunk, ő nem annyira táncolós-éneklős típus, de ez nem is baj, így marad meg az egyensúly a barátnős és a férjes programok között.

2022. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

26 vagyok és terhes, úgyhogy gyanítom egy időre vége a bulizós korszaknak. Amúgy olyan nagy bulis azóta nem vagyok, hogy összejöttem a férjemmel, vagyis 19 éves korom óta. Előtte elég gyakran jártam, azóta kb félévente párszor.

Inkább barátnőkkel. Szerintem elég kevés férfi szeret csak úgy bulizni. Ők inkább csajozni járnak ilyen helyekre. Ha van barátnőjük, már nehéz őket elrángatni.

2022. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!