Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiatal férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal férfi aki vezető beosztásban dolgozik, és szereti a bdsm dolgokat?

Figyelt kérdés

Nemtudom hol tudnék ilyen emberrel ismerkedni, aki normális is. A vezető beosztás inkább csak a domináns rész miatt fontos... Amúgy van jó állásom. Csak kicsit imponál az is, ha a fönökkel vagyok együtt, még ha nem is az én fönököm.


27/N



2022. máj. 23. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Igen, vezető beosztásban dolgozom, és szeretem a bdsm dolgokat, de a szubmisszív oldalon :D
2022. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is :) :D
2022. máj. 23. 21:23
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen vagyok részben, de azért ehhez így online több kell.
2022. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Én középvezető vagyok, szeretem a bdsm dolgokat van pár tapasztalatom már. Nem tudom hol lehet konkrétan így ismerkedni, ugyanoda járok szórakozni, ismerkedni, mint mások.

Van egy-két elborult hely, de gondolom ott nem az általad keresett személyek fordulnak meg. Úgyhogy azt tanácsolom légy türelmes, nyitott, a nettel és az ott levő csoportokkal is vigyázni kell, mert sok a beteg/perverz/bántalmazó.


32/F

2022. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok, lemaradt, hogy 31 éves férfi vagyok. Egyébként ha valaki vezető beosztásban dolgozik az nem garantálja hogy domináns, sőt, személy szerint nekem az nagyon nagy plusz hogy a munkával ellentétben legalább az ágyban szubmisszív lehetek.
2022. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Art director vagyok, ha ez megfelel. Bár az sem, ha nem, nem szoktam kikérni szolgák véleményét. Írj rám, ha szorult egy minimális önállóság beléd, szeretem az olyan szutykot, aki nem puszira hanem pofonra tartj az arcát.
2022. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2022. máj. 23. 21:36
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
34 éves vagyok, a saját cégem vezetem. Világ életemben domináns személyiség voltam. Már gyerekkoromban is mindig én voltam a "főnök" a kortársaim között. A bdsm-nek viszont csak az enyhébb változatát szeretem. Nagyon durván nem tudnék bántani egy nőt.
2022. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
#8: Milyen jellegű cég?
2022. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Itt mindnekinek saját cége van és milliárdos, csk azt nem tudom hogy érnek rá ennyire a vezetők, hogy ide kommentelnek.
2022. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!