Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 méter körüli pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méter körüli pasik miért vagytok törpe nőkkel?

Figyelt kérdés
140-160 körüli nőkre értem első sorban. Félre értés ne essék nincs velük bajom, csak érdekel.

2022. máj. 23. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Aranyosak
2022. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk mert nem felszínesek.
2022. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Talán mert nem kizárólag a magasság a meghatározó a párkapcsolatban? Rengeteg oka lehet, amiért két ember egymásba szeret, és akkor ez a tényező nem fog számitani. Megjegyzem, egyáltalán nem tapasztalom, hogy 140 centis nők mászkálnának 60 centivel magasabb pasival. Azért ez nem gyakori jelenség.
2022. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Úgy írod, mintha ez valami általános tendencia lenne. 2 méter körüli pasik amúgy is ritkák, de kb. ugyanannyit látni magas és középmagas, mint alacsony nőkkel. Azért tűnik fel jobban, ha nagy a magasságkülönbség, mert szemet szúr, nem azért, mert gyakoribb.
2022. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
cukik, szűkebbek a kezükben minden nagynak néz ki hát még máshol
2022. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát a 2 méter körüli pasik még mindig gyakoribbak mint a 140 centis nők. Az kb a 10 évesek átlagmagassága. Mármint a fiúké. Nekem ekkora a fiam, a lányok még magasabbak is. Soha életemben nem láttam 140 centis nőt (egészségeset). A 149 is már nagyon extrém, de olyat ismerek egyet. Az alacsony csajok is 155-nél kezdődnek.
2022. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
2 méter körüli pasi vagyok. Mert amikor magas (175-185) nőkkel ismerkedtem ők elhajtottak, elutasítottak. Az alacsony nőkkel ismerkedve tudtam szeretetre találni végül. Te is biztos válogatsz a 2 méteres pasik közt, sőt még ha jól is néz ki és normális akkor is elutasítod biztos, ha nincs meg a szikra vele. Köszi én nem akarok ezen végigmenni többet, hogy elmegyek reményekkel telve egy magas csajjal randira, aztán elhajt vagy vissza se ír az első randi után. (Igen, kitalálhattátok ez sajnos sokszor megtörtént.)
2022. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
14%
Kicsivel 2 m alatt vagyok. A legkészségesebb nőm 155 cm volt. Bármit megcsinált, nem követelőzött, nem kellett rá költenem (ő járt hozzám titokban mert férjnél volt) Komolyan mondom, olyan hálás volt, mint egy háziállat.
2022. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsony nőknek is magas férfi kell.
2022. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
197 cm vagyok, a barátnőm 160. Mit csináljak, ha pont belé szerettem belé? Dobjam ki, mert alacsony???
2022. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!