Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak, akik itt leszólják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akik itt leszólják a gyönyörű hírességek külsejét, mégis milyen barátnőik voltak eddig?

Figyelt kérdés

Már ha voltak egyáltalán. Az Adriana Lima-s kérdés ihletett, ahol többen is írták, hogy átlagos nő.

Persze ízlések és pofonok, nekem nagyon nem a zsánerem pl. Henry Cavill, de látom, hogy objektíve nagyon jó pasi és soha esélyem se lehetne még hasonlónál sem.


A másik kategória a "smink nélkül is természetesen szép, sportos" nők, akik más nők külsejét szólják le, mert "túl sovány, túl kövér, amúgy is csak póz, smink, photoshop", de az ilyenek azért talán ritkábbak, mint ezek a szuperkritikus férfiak.


2022. máj. 24. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ők is így értik, ahogy te, hogy egyszerűen mem az esetük. Simán lehet, hogy egy ilyen férfinak Adriana Lima-nál objektíven nézve kevésbé szép nő viszont nagyon is bejön. Nincs ezzel semmi baj, ne szítsd feleslegesen a feszültséget, vagy most csak fröcsögni akartál egyet a férfiakra?
2022. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
7%

A nők sem jobbak, sőt!


Hányszor leírják, hogy ők szebbek, mint X, Y, modell, meg azt, hogy az ő párjuk sosem lépne félre, mert ők a legszebbek.

2022. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, ezzel még nincs is baj, de akkor mutassanak valakit helyette, aki a *saját ízlésük szerint* jobban néz ki.


Ryan Gosling volt legszexibb férfi (asszem), de szerintem ronda. De Seth Rogen-hez holnap hozzámennék.

2022. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Jajjjjj, hát ezeket a GYÖNYÖRŰ (mármint aki SZERINTEM gyönyörű) hírességeket nehogy le merje szólni a lúzer (aki szerintem lúzer). Hát hogy jön ő ehhez? Ilyet nem lehet!!44


Hány éves vagy, 13? Ha annál több, akkor itt komoly gondok vannak.

2022. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg tudják, hogy számukra elérhetetlen ez a szépségű nő és emiatt tudatosan próbálják magukat önvédelmi mechanizmusként óvni azzal, hogy csúnyának mondanak szép nőket.
2022. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4, valamit benéztél. Nem a "gyönyörű hírességek" védelmében írtam ki a kérdést, hanem azért, mert magát átlagnak gondoló nőként rögtön rondának érzi magát az ember lánya, ha mások szerint Adriana Lima meg Palvin Barbi számítának átlagnak.
2022. máj. 24. 10:27
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

4.-re.


Mert őszintén! Hány nőt ismersz, aki ez a szint? [link]

2022. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

7: Még mindig nem tudom, hogy milyen szintekről van szó.


Nekem nem jön be, ha a személyisége nem különösebben megnyerő, akkor soha nem jönnék vele össze. Nem az én ízlésem, sok nőt ismerek, aki milliószor jobban néz ki, és akkor újra, most figyelj: SZERINTEM.


Jó lenne leszakadni erről a témáról, hogy itt objektív szintek léteznek, mert ez minden tekintetben értelmetlen.

2022. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

8.-ra.


De lehetsz te a világ legcukibb, legjobb fej, leghumorosabb csaja, soha nem megyek oda hozzád, ha nem tetszik a kis tested.

2022. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9, ez megint csak szubjektív.
2022. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!