Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem újra akarja kezdeni ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem újra akarja kezdeni . Jól tettem hogy nem adtam neki esélyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy barátnőm , igazi plátói szerelmem volt a gimiben. Ezután eltelt 4 év és az élet úgy hozta hogy egy baráti társaságba keveredtünk. 3 Hónappal később összejöttünk , hatalmas volt a szerelem. Volt sok csalódása , exei megcsalták. Olyanokat mondott hogy velem akarja leélni az életét , nem akar már senki mással lenni stb. Négy hónapig minden jó volt , mentünk sok fele , sokat szexeltünk , egyszer sem vitáztunk. Ezután szakított velem mondván hogy elmúlt az érzés.


Előre ugrunk az időben 3 hónapot. Felkeresett azzal a szándékkal , hogy újra akarja kezdeni.


A válaszom a következő: Nem egy könyv vagyok amit feltesz a polcra ideiglenesen , és akkor vesz le amikor akar. Bármit is gondoltam kettőnkröl , ő máshogy gondolta , ugyhogy nem érdekel ez az egész. Mindamellett hogy csodálatos embernek tartom akivel összeházasodtam volna. Valemilyen szinten szeretem , és hiába nem találok soha ilyen lányt , ha logikusan átgondolom azt mondom , aki egyszer elbizonytalanodott az többször is elfog. Így nem adtam esélyt


Vélemények ? Jól döntöttem? (23f/24l)



2022. máj. 24. 10:41
A kérdező szavazást indított:
jól döntöttél
rosszul döntöttél
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

"és hiába nem találok soha ilyen lányt"


Ugyan már, 23 éves vagy, még előtted az élet, nem hogy ilyet, de még jobban is fogsz találni, hidd el! Az első nagy szerelem után mindig azt hisszük, hogy vége az életnek és már sosem leszünk boldogok, de az élet mindig hoz jobbat 😉

2022. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
24%
Hát lehet majd megbánod de ezt neked kell érezni.
2022. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút igazad van.

Tökéletesen meg is fogalmaztad, csak idézni tudlak, mert ennél jobban én se tudnám megfogalmazni: "Nem egy könyv vagyok amit feltesz a polcra ideiglenesen , és akkor vesz le amikor akar."


Az ilyen lángoló szerelmek szinte mindig óriási csalódással szoktak végződni.

Találni fogsz másikat, akivel nem ilyen lángolóan fog indulni, de az lesz a tartós, életre szóló szerelem!

2022. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen jól döntöttél és bőven lesz még más, aki még jobb is lehet. Ha 40 évesen írnád ugyanezt, akkor már kicsit más lenne a helyzet.
2022. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Apafej, ment a pacsi! Egy párkapcsolat mindig világosan és egyértelműen meghozott döntések láncolata. Ha úgy tetszik, ez maga az elköteleződés valaki mellett.

Erre exed nem volt képes. Nem gondolta ezt olyan komolyan, hogy megérdemelje, hogy komolyan vedd. :)))

2022. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egy ember elete nem atjarohaz.
2022. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!